Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | niedziela, 12 mar, 2017 | 1 Komentarz

UKS Muszkieter Mosina – Turniej Tarnovia Cup 2017

Bardzo udany występ w silnie obsadzonym turnieju Tarnowia Cup zaliczyli szermierze UKS Muszkieter Mosina. W sobotę 11.03.2017 do Tarnowa Podgórnego zjechali zawodnicy z Lubina, Zielonej Góry, Legnicy, Wadowic, Świdnicy, Szczecina, Manieczek, Tarnowa Podgórnego oraz 14 osobowa grupa zawodników Muszkietera Mosina.

W kategorii dzieci brązowy medal wywalczyła Aleksandra Lange, w kategorii zuch także brązowy medal zdobył Jan Ćwir. Pozostali zawodnicy uplasowali się na miejscach w pierwszej i drugiej dziesiątce zawodów.

Bardzo  cieszy postawa najmłodszych zwłaszcza Janka Ćwira, a Wiktoria Nowacka , Natalia Pawlaczyk, Staszek Wilczyński oraz Aleksander Paszak bliscy byli wyjścia do strefy medalowej – ocenił trener Jarosław Roszak.