T-Roc Salon VW Berdychowski Stary Browar - dziecięca radość na święta
Ewa Kazimierska | środa, 29 sty, 2020 | 1 Komentarz

Atrakcje dla dzieci – ferie 2020

Każdy rodzic doskonale wie co oznaczają dla jego pociechy dwa tygodnie ferii zimowych spędzonych w domu. Pomysłów na spędzenie czasu jest wiele, a dzieci nie muszą być skazane na nudę. Możemy  oczywiście wybierać z bogatego wachlarza ofert organizatorów półkolonii, jeździć do kina czy na basen. Jednak w okolicy organizowanych jest sporo darmowych atrakcji dla dzieci i młodzieży, z których możemy skorzystać.

W Mosińskim Ośrodku Kultury odbywają się zajęcia plastyczne i muzyczne. Dzieci mogą uczestniczyć w lekcjach śpiewu, gry na gitarze lub w różnego rodzaju warsztatach plastycznych. Ci, którzy nie boją się pobrudzić mogą tworzyć piękne rzeźby w pracowni ceramiki.  Dla najmłodszych w Mosińskiej bibliotece organizowane są zajęcia ,,Moliki książkowe”.  

Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza dzieci i młodzież m.in. na zajęcia z brazylijskiego juijitsu, taekwondo lub karate. Różne warsztaty odbywają się także w Daszewicach, Krosinku, Pecnie, Nowinkach i Świątnikach. Nie zapomniano też o ludziach starszych. Przygotowano coś również dla seniorów aby umilić im zimowy czas. Dokładny harmonogram zajęć można znaleźć na facebook’owym  profilu MOK’u.  Jest z czego wybierać, na sportowo lub kreatywnie.

Niestety w tym roku prawdopodobnie nie będzie okazji aby wybrać się na sanki czy ulepić bałwana. Drodzy Rodzice a co Wasze dzieci porabiają w czasie dwutygodniowej przerwy? Czego brakuje w Mosinie aby można było jeszcze lepiej spędzić okres ferii zimowych?

 

Wasze komentarze (1)

  • Gość
    piątek, 31 sty, 2020, 16:52:27 |

    Moje dzieciaczki spędzają ferie u dziadków, którzy chętnie wybierają się na takie darmowe zajęcia dla najmlodszych, więc oby było ich jak najwięcej.

Skomentuj