Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc WGN Nieruchomości
Redakcja GMP | poniedziałek, 21 cze, 2021 |

Nowe Przedszkole „Julka i Miś” w Wirach z oddziałem integracyjnym

„Julka i Miś” w Wirach z oddziałem integracyjnym jest przedszkolem prywatnym z możliwością przyjmowania wszystkich dzieci, także tych z zaburzeniami rozwoju. Integracja jest korzystna dla wszystkich dzieci, jednym daje możliwość adaptacji społecznej, a u drugich buduje tolerancję.

Przedszkole „Julka i Miś” w Wirach

Jest to kameralna placówka, dzięki czemu do każdego dziecka będziemy podchodzili indywidualnie, a zajęcia będą dostosowane do możliwości pociech. Przyjmujemy dzieci z zaburzeniami rozwoju, wymagające wsparcia terapeutycznego. Prowadzimy też diagnostykę pod kątem zaburzeń, terapie: educare, logopedia, psychologia, fizjoterapia.

Placówkę wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do każdego dziecka, praca nad optymalnym rozwojem i wsparciem dzieci i rodziców, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i metod terapeutycznych. Terapeuci i nauczyciele są w ciągłym toku szkoleniowym, aby móc jak najlepiej rozwijać kompetencje i możliwości dzieci. Wszystkie informacje pod adresem: https://julkaimis.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Lokalni przedsiębiorcy, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo