Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 9 sie, 2021 | 1 Komentarz

W Mosinie będzie można się zaszczepić bez rejestracji

Chętni będą mogli zaszczepić się przy hali na ul. Krasickiego.

Plenerowy punkt szczepień zostanie uruchomiony w ramach programu „Szczepimy się z OSP”. Strażacy w ramach akcji organizują i przeprowadzają transport personelu medycznego wykonującego szczepienie do miejsca zamieszkania pacjenta albo pacjenta do punktu szczepień lub innego miejsca, w którym otrzyma preparat przeciwko Covid-19. Jednostki OSP z całej Polski organizują także plenerowe punkty szczepień.

Pierwszy z takich punktów w Mosinie zostanie uruchomiony w środę, 11 sierpnia, na parkingu przy hali OSiR przy ul. Krasickiego 16. Chętni będą mogli zaszczepić się bez rejestracji preparatem firmy Pfizer. Punkt będzie działał we współpracy z placówką Medicomplex. Chętni przy hali OSiR będą mogli przyjąć zarówno pierwszą dawkę, jak i drugą. Punkt będzie działał od godz. 16:00 do 19:00.

Strażacy z OSP Mosina planują w najbliższym czasie organizować plenerowe punkty szczepień nawet dwa razy w tygodniu. Następna okazja na zaszczepienie się w Mosinie bez rejestracji będzie w sobotę, 14 sierpnia, podczas gminnych uroczystości związanych z 15 sierpnia.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Pola
    poniedziałek, 9 sie, 2021, 18:29:57 |

    Super!!!! Jak najwiecej takich akcji!

Skomentuj