Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | czwartek, 12 sie, 2021 |

Prawie setka osób skorzystała z plenerowego punktu szczepień

W środę, 11 sierpnia, strażacy z OSP Mosina wraz z Medicomplex zorganizowali szczepienia bez rejestracji.

Plenerowy punkt szczepień stanął przy hali OSiR przy ul. Krasickiego w Mosinie. Szczepienia odbywały się w ramach programu „Szczepimy się z OSP”.

Chętni mogli skorzystać z preparatów firmy Pfizer bez rejestracji lub udać się do punktu na planowane szczepienie pierwszą bądź drugą dawką. – Miałem wyznaczony termin drugiego szczepienia i po prostu tu było wygodnie mi przyjść – mówi Szymon.

Strażacy od kilku dni w mediach społecznościowych zachęcali mieszkańców do skorzystania z plenerowego punktu szczepień. – Na Facebooku wczoraj wyczytałem, że będą tu szczepienia i przyszedłem – mówi Kuba. – Nie mam obaw przed szczepieniem– dodaje. – Wczoraj się dowiedziałam o tym punkcie i wykorzystałam, że mam dzień wolny i przyszłam. Cała rodzina już się zaszczepiła, jeszcze tylko ja zostałam, namówili mnie – uśmiecha się Katarzyna.

Pomiędzy 16:00 a 19:00 w plenerowym punkcie przy hali OSiR zaszczepiło się 76 osób. Następna okazja, by przyjąć preparat przeciwko Covid-19, będzie w niedzielę, 15 sierpnia w Ptasim Parku przy ul. Dworcowej w Mosinie. Plenerowy punkt szczepień będzie działał w godzinach 14:00 – 17:00.

Plenerowy punkt szczepień przy hali OSiR w Mosinie.

Plenerowy punkt szczepień przy hali OSiR w Mosinie.

Plenerowy punkt szczepień przy hali OSiR w Mosinie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo