Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 5 paź, 2023 | 1 Komentarz

Uwaga rodzice! Podejrzany mężczyzna kręcił się przy szkole

W środę, 4 października, na skrzyżowaniu ulic Piotrowskiej i Szkolnej, a następnie pod Szkołą Podstawową w Daszewicach kręcił się nieznany mężczyzna. Obserwował teren wokół szkoły i przestraszył jedną z uczennic.

O sprawie poinformowała dyrektorka tamtejszej szkoły, mgr Justyna Strzelczyk, za pośrednictwem strony Sołectwa Daszewice na Facebook’u. – Prosimy o wzmożenie nadzoru nad drogą dzieci do szkoły i powrotem do domu – zwraca się do rodziców i opiekunów dyrekcja szkoły. – O sprawie została powiadomiona policja w Mosinie oraz Burmistrz Gminy Mosina – dodała.

Warto uczulić swoje dzieci, by wszelkie próby nawiązywania kontaktu przez obce osoby dorosłe lub obserwowanie terenu szkoły czy placu zabaw niezwłocznie zgłaszać do nauczycieli, obsługi szkoły lub rodziców. W przypadku samodzielnych powrotów do domu ze szkoły warto, by dzieci chodziły nie w pojedynkę, a w większej grupie.

Mężczyzna kręcił się na skrzyżowaniu ulicy Piotrowskiej i Szkolnej, następnie przeszedł pod budynek szkoły w Daszewicach.

Mężczyzna kręcił się na skrzyżowaniu ulicy Piotrowskiej i Szkolnej, następnie przeszedł pod budynek szkoły w Daszewicach.

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Gość
    czwartek, 5 paź, 2023, 15:26:29 |

    A u mnie na osiedlu Zenon jak wracał z harnasiami z Żabki to widział diabła.

    2
    2

Skomentuj