Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 19 paź, 2023 |

Wypadek w Puszczykowie. Apel o pomoc w identyfikacji sprawcy [nagranie]

W minioną niedzielę (15.10) o godzinie 18:40 doszło do niebezpiecznego incydentu na skrzyżowaniu szosy poznańskiej z tzw. greiserówką (DW430). Według relacji mieszkańca Puszczykowa, kierowca mercedesa GLE, wymusił pierwszeństwo, co spowodowało groźny wypadek. Skutkiem tego zdarzenia jest nie tylko uszkodzony samochód, ale także obrażenia kobiety podróżującej razem z puszczykowianinem. Kierowca mercedesa uciekł z miejsca wypadku.

Kierowca poszkodowanego pojazdu zmuszony był zjechać z drogi przez co uderzył w sygnalizację świetlną. Skutki tego wypadku okazały się szczególnie dotkliwe, gdyż towarzysząca mu dziewczyna została przewieziona do szpitala. Sprawca wypadku, kierowca mercedesa GLE, zamiast pozostać na miejscu wypadku i pomóc poszkodowanym, zdecydował się na ucieczkę.

Poszkodowany kierowca zwrócił się na puszczykowskiej grupie na facebooku z apelem o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy. W załączonym filmiku z kamery samochodowej innego kierowcy, widzimy moment wypadku oraz część numerów tablic rejestracyjnych (najprawdopodobniej końcówka to: 97VY), które mogłyby posłużyć do zidentyfikowania samochodu oraz kierowcy mercedesa.

– Kierowca mercedesa uciekł z miejsca wypadku i w tym moja prośba do was, czy ktoś zna ten samochód? W drugim zdjęciu dołączam kawałek tablicy rejestracyjnej i mam nadzieję, że wspólnymi siłami znajdziemy sprawcę – apeluje Pan Dawid.

Zachęcamy wszystkich, którzy rozpoznają samochód lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc, do kontaktu z policją lub autorem posta.

tablice rejestracyjne sprawcy wypadku

kadr nagrania z częścią numeru rejestracyjnego pojazdu sprawcy wypadku

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj