Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 23 maj, 2017 | 1 Komentarz

Tragiczny wypadek pod Będlewem

Zastępy strażaków z JRG 9 w Mosinie zostały wezwane do wypadku drogowego, który wydarzył się pod miejscowością Będlewo przy drodze krajowej nr 5.

JRG-9:

Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano rozbite dwa samochody (dostawczy i ciężarowy). Samochód dostawczy z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w naczepę samochodu ciężarowego. W samochodzie dostawczym uwięziony został kierowca tegoż pojazdu. Działania ratowników SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej za pomocą sprzętu hydraulicznego, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentów. Niestety przybyły na miejsce działań lekarz z zespołu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon kierowcy samochodu dostawczego. Droga krajowa na tym odcinku zamknięta była przez 4 godziny. Przyczynę wypadku ustala Policja. W działaniach udział brały zastępy z JRG 9, OSP Strykowo, OSP Stęszew.

Opracowanie: asp.sztab.Jakub Todryk zm.II

Data wydarzenia:  środa, Maj 17, 2017 – 14:30

wrak pojazdu

wrak pojazdu

Tragiczny wypadek pod Będlewem

 Tragiczny wypadek pod Będlewem

miejsce wypadku

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Jp
    wtorek, 23 maj, 2017, 14:01:38 |

    Patrząc na samochód to niestety nie ma się co dziwić że kierowca na e przeżył.

Skomentuj