Czeski alkohol pod lupą inspektorów

16 września br. Główny Inspektor Sanitarny wydał decyzję wstrzymującą wprowadzanie do obrotu na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na okres 1 miesiąca napojów alkoholowych o zawartości powyżej 20 proc. alkoholu wyprodukowanego na terytorium Republiki Czeskiej.

W związku z tą decyzją inspektorzy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu prowadzą kontrole obiektów ze sprzedażą alkoholu w punktach detalicznych, hurtowych i gastronomicznych w Poznaniu i powiecie poznańskim.

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Według śledczych produkcja była prowadzona w sposób ciągły i zorganizowany

Pięć osób zatrzymanych po akcji CBŚP w Mosinie. Miliony papierosów dziennie [wideo]

Nielegalna linia produkcyjna służąca do wytwarzania półproduktów wykorzystywanych przy produkcji papierosów została zlikwidowana na terenie …

Dodaj komentarz