Black Friday - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Redakcja GMP | piątek, 30 lis, 2012 |

Spotkania z Kajetanem Gosławskim

W dniach 13 i 14 listopada w Sali Izby Muzealnej w Mosinie odbyły się spotkania młodzieży ze szkół mosińskich i z puszczykowskiego Licem Ogólnokształcącego z autorem wystawy „Oblicza Irian Jaya” Kajetanem Gosławskim. W spotkaniach ogółem wzięło 11 klas, tj. około 250 uczniów.

Kajetan Gosławski

Autor wystawy opowiadał o swoich podróżach, a szczególnie o ostatniej, która była przedmiotem wystawy. Odpowiadał na zadawane pytania, jednocześnie zachęcając do poznawania różnorodności świata, realizowania marzeń, by trafić do interesujących nas miejsc na różnych kontynentach, poznawania dalekich kultur i obyczajów. Szczególnie podkreślał, jak ważna jest w takich podróżach dobra znajomość języka angielskiego, do którego nauki bardzo zachęcał. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem i sądzimy, że będą dla wielu zachętą do odbywania w przyszłości dalekich podróży, poznania bogactwa, jakim jest świat roślin i zwierząt.(DS.)

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.2/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo