Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | piątek, 21 cze, 2013 |

Pojemniki na odpady komunalne

Burmistrz Gminy Mosina informuje, iż obowiązkiem właściciela nieruchomości jest zaopatrzenie nieruchomości w pojemnik na odpady komunalne poprzez wybór jednej z poniższych metod.

– zakup pojemnika/ów we własnym zakresie,

– odkupienie pojemnika/ów od dotychczasowego przedsiębiorcy świadczącego usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych,

– złożenie przez właściciela nieruchomości wniosku o najem lub użyczenie pojemnika/ów przez przedsiębiorcę wyłonionego w przetargu na odbiór odpadów komunalnych, świadczącego usługi od 1 lipca 2013 r. Wykonawca zobowiązany będzie do przekazania właścicielom nieruchomości (którzy nie posiadają własnych pojemników) pojemników do zbiórki odpadów zmieszanych np. w formie użyczenia lub najmu, za który to najem przedsiębiorca będzie mógł pobierać opłatę bezpośrednio od właścicieli nieruchomości. Ponadto wykonawca zobowiązany będzie na tej samej zasadzie do przekazania pojemników np. typu dzwon do segregacji odpadów z podziałem na 3 frakcje: papier, plastik, szkło

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.6/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo