Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 10 gru, 2013 |

Święty Mikołaj przybył…

I wylądował na dachu, ku zaskoczeniu czekających na niego dzieci.

święty mikołaj 2013

święty mikołaj 2013

5 grudnia w Mosinie pojawił się Święty Mikołaj. Tym razem przybył, lądując saniami na dachu Gospodarczego Banku Spółdzielczego. Nie mógł się dostać do najmłodszych mieszkańców miasta, ponieważ winda w banku wymagała specjalnego hasła. Czekał więc na dachu, aż dzieci wspólnie z rodzicami odgadną specjalny kod, rozwiązując rebus. W międzyczasie na scenie było dużo śpiewu i tańca, które przygotował zespół wokalny „MY” pod kierunkiem Danuty Nowak – Połczyńskiej, działający przy Mosińskim Ośrodku Kultury, chór Kids i Teens Gospel Joy z Poznania, grupa eventowa Fun Faktoria ze Śremu, a także dzieci i opiekunowie z Przedszkola nr 4 w Mosinie. Na zakończenie uroczyście odpalono iluminacje i światełka, które zapoczątkowały okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

święty mikołaj

święty Mikołaj

Mosiński Ośrodek Kultury składa serdecznie podziękowania sponsorom „Dnia Świętego Mikołaja”: Gospodarczemu Bankowi Spółdzielczemu w Mosinie, firmie LIMARO – Pani Alicji Tymińskiej, firmie TOSMAK- Panu Tomaszowi Olejniczakowi, piekarni ART-MIK – Panu Andrzejowi Walenciakowi, Piekarni, Ciastkarni – Pani Hannie Piskorskiej, „Swing” Kawiarni Cukierni – Pani Katarzynie Piskorskiej, piekarni REN MAC – Państwu Renacie i Maciejowi Chmielarzom, firmie ROB CYTRUS – Warzywa, Owoce – Panu Robertowi Machajowi, Warzywa Owoce – Panu Wiesławowi REMBOWSKIEMU, firmie STORAENSO w Mosinie.

Podziękowania kierujemy również do Komisariatu Policji i Straży Miejskiej w Mosinie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Mosinie, Pracowników Posterunku Energetycznego w Mosinie, Ośrodka ZHP w Mosinie, Firmie KOMINIARSKIEJ Pana Jacka Chrzanowskiego oraz Pracowników oraz Dyrekcji Przedszkola nr 4 w Mosinie. DZIĘKUJEMY w imieniu najmłodszych!

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Kultura i sztuka, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj