Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | sobota, 4 maj, 2013 |

Wi-Fi w Mosinie

Dzięki umowie podpisanej 20 marca 2012 roku przez Burmistrza Gminy Mosina, Zofię Springer oraz Dyrektora ds. inwestycji firmy TESAT Sp. z o.o. z Poznania, Jacka Trzciołka, każdy, kto pojawi się w Urzędzie Miejskim w Mosinie, bądź w okolicy placu 20 Października, może skorzystać z darmowego punktu dostępu do internetu bezprzewodowej technologii Wi-Fi.

Wi-Fi w Mosinie

Jedynym kosztem, jaki poniesie gmina jest udostępnienie samych nieruchomości, w których umieszczone są niezbędne urządzenia takie, jak anteny nadawczo-odbiorcze. Koszt instalacji i eksploatacji na mocy umowy, zobowiązała się ponieść firma TESAT.

Łącze o parametrach D/U 1Mb/s / 512 kb/s uruchamia się po zalogowaniu; TESAT_Mosina.pl. Można z niego korzystać w ciągłości przez 2 godziny, później należy zalogować się ponownie. Możliwość pobierania torrentów została zablokowana.

Urząd miejski zachęca do korzystania z HOT-SPOTA.

Wczęsniej o hot spotach pisaliśmy tutaj.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.8/10 (Głosujących: 16)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo