Fotowoltaika dla domu i firm Berdychowski Volkswagen - ID.4 Elektryczny SUV dacia duster 2021
GMP | niedziela, 6 Lip, 2014 |

Rok w Rock vol. 3 – Flying Heads, Scarlet Echo Decoy

W sobotę, 28.06 na terenie OSiRu w Kórniku odbył się trzeci koncert w ramach powiatowego, oraz wojewódzkiego przeglądu zespołów Rok w Rock. Gwiazdami wieczoru były zespoły Flying Heads z Murowanej Gośliny, oraz Scarlet Echo Decoy z Gniezna.

Jako pierwszy, w ramach przeglądu powiatowego zaprezentował się zespół Flying Heads, prezentując utwory własne utwory o charakterze metalowym. Zespół tworzony przez doświadczonych muzyków zaprezentował ciekawe i potężnie brzmiące kompozycje, uzyskane za pomocą klasycznego rockowego instrumentarium z jedną tylko gitarą, co jest rzadkością w tego typu muzyce. Szczególnie zapadający w pamięć był utwór „Buntownik” inspirowany, według słów wokalisty, dokonaniami Alice In Chains.

O godzinie 20:00 na przeglądową scenę wyszedł zespół Scarlet Echo Decoy, występujący w ramach wojewódzkiego przeglądu zespołów. Podobnie jak w przypadku Flying Heads muzycy zaprezentowali repertuar metalowy, tym razem przy użyciu dwóch gitar. Muzycy zespołu odznaczali się bardzo profesjonalnym podejściem do grania, co znalazło odbicie w wysokim poziomie muzycznym zaprezentowanych utworów.

Organizatorzy pragną podziękować zespołom, publiczności, oraz wszystkim partnerom, a w szczególności powiatowi poznańskiemu, oraz samorządowi województwa Wielkopolskiego za wsparcie w organizacji koncertów w ramach przeglądu powiatowego i przeglądu wojewódzkiego.
Wszystkich fanów Rocka zapraszamy w najbliższą sobotę 5 lipca na koncerty zespołów Highway Zero ze Swarzędza, oraz Bapu z Gniezna.
Zapraszamy również najmłodszych do udziału w Akademii Młodego Rockmana, którą planujemy uruchomić już od 17:00 i w jej ramach zapoznawać dzieci z instrumentami muzycznymi, oraz umożliwić im obcowanie z dużymi głośnościami .
Nasi partnerzy z Ośrodka Sportu i Rekreacji, oraz firmy Go Events zapraszają również na projekcję meczu ćwierćfinałowego mistrzostw świata, która odbędzie się po zakończeniu koncertów i uprzątnięciu sceny o godzinie 22.00.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/1423375261260772/?fref=ts

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.2/10 (Głosujących: 19)
Napisano przez GMP opublikowano w kategorii Kultura i sztuka

Tagi:

Skomentuj