Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | poniedziałek, 14 lip, 2014 |

Zapraszamy na Rok w Rol vol.5

Stowarzyszenie Smartness ma przyjemność zaprosić na piąty z koncertów w ramach przeglądów Rok w rock, odbywających się na terenie kórnickiego OSiRu.

Wystąpią:
The Mojojojos- 18:00
Ciabatta – 20:00

Zespół The Mojojojos powstał w 2009 roku w Poznaniu, i początkowo jego twórczość oscylowała w klimatach punkowych. Z biegiem lat i wraz ze zmianami składu, muzyka zespołu ewoluowała w stronę nieco cięższych brzmień, nie odchodząc jednak od punkowych korzeni, dając mieszaninę punka, rocka, a nawet elementów metalowych. Członkowie zespołu odznaczają się dużym poczuciem humoru, oraz dystansem, co przejawia się szczególnie podczas koncertów.

Ciabatta to poznański zespół założony w 2005 roku. Jak piszą sami o sobie:
Ciabatta – jak taka bułeczka. Muzyczny przysmak przyrządzony z pięciorga młodych i nietuzinkowych składników, doprawionych szczyptą brawury, garścią nieszablonowych zagrywek i wiadrem pozytywnej energii. Serwując szeroko pojęte, rockowe klimaty łączy satysfakcję z gry oraz pyszną zabawę, czego efektem są rozgrzewające, przystępne dla każdego wypieki. Smakowicie wyrastający na najlepszych poznańskich drożdżach już nie może się doczekać by rozsadzić kolejny piekarnik.

Zespół The Mojojojos wystąpi w ramach przeglądu „Rok w rock na podzamczu – przegląd młodej muzyki rockowej powiatu poznańskiego”, współfinansowanego ze środków powiatu poznańskiego.

Zespół Ciabatta wystąpi natomiast w ramach przeglądu „Przegląd młodych zespołów województwa wielkopolskiego – Rok w Rock”, współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.4/10 (Głosujących: 20)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo