Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 16 gru, 2016 | 1 Komentarz

Dominikana – prawdziwy raj na ziemi

Każdemu z nas należy się chwila odpoczynku. Przepracowanie sprawi, że spadnie nasza wydajność i choć w pracę będziemy wkładać sporo wysiłku, to nie będzie ona dawała oczekiwanych rezultatów. Nasi rodacy na cel wakacyjnej podróży najchętniej wybierają egzotyczne kraje.

Powodów takich decyzji jest wiele, jednak ten główny jest nam wszystkim dobrze znany – pogoda. Wybierając się na wakacje nad polskie morze, nawet jeśli długoterminowe prognozy pogody są optymistyczne, nigdy nie możemy być w 100% pewni, czy pogoda aby na pewno nam dopisze, natomiast wybór na cel podróży zagranicznego kraju daje nam pewność, że nasze wakacje będą nie tylko słoneczne, lecz przede wszystkim udane.

Poczuj klimat Karaibów

Dominikana to drugie co do wielkości państwo na Morzu Karaibskim. Zajmuje praktycznie 2/3 powierzchni Haiti, dzieląc ją z państwem Haiti. Jest to doskonałe miejsce, w którym można wypocząć, zrelaksować się i choć na chwilę zapomnieć o troskach i problemach dnia codziennego. Spragnieni słońca, gorących piasków i szumu morza znajdą tutaj wszystko, co jest im potrzebne do szczęścia. Ale będąc na Dominikanie nie ma konieczności wylegiwania się na piasku. Warto jest poświęcić czas na poznanie duszy tego miejsca. Wyspa słynie z gościnności i otwartości. Tamtejsi ludzie są przyjaźnie nastawieni, dlatego nie ma się czego bać, jeśli chcemy przyjrzeć się codziennemu życiu miejscowej ludności.

W czasie wycieczki na Dominikanę największą atrakcją turystyczną z całą pewnością jest Santo Domingo, czyli stolica kraju. Miejsce to przyciąga do siebie turystów dając im możliwość obejrzenia starego miasta, późnogotyckich budowli czy architektury izabelińskiej. Będąc na Dominikanie warto jest również zobaczyć z bliska plantacje bananów czy kawy, co pozwoli nam na własne oczy zobaczyć jak to wygląda.

Marzenie w korzystnej cenie

Będąc na etapie zakupu wycieczki warto jest uważnie przejrzeć dostępne oferty w poszukiwaniu tej najkorzystniejszej. Dobrą opcją jest wybór oferty last minute, dzięki której najprawdopodobniej uda nam się sporo zaoszczędzić w szczególności, gdy w podróż wybieramy się całą rodziną, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na drobne przyjemności. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na wybór oferty all inclusive to podczas całego naszego pobytu na Dominikanie nie będziemy musieli martwić się o wyżywienie, gdyż jedzenie i picie będzie dla nas przez cały czas dostępne w nieograniczonych ilościach.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • JM
    czwartek, 22 gru, 2016, 17:10:31 |

    Piękne miejsce, chociaż Polska jest dla mnie cały czas jeszcze nie odkryta :)

Skomentuj