Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 6 cze, 2017 | komentarze 4

Uwaga, Czytelnicy! Ogłaszamy konkurs!

Zbliżają się wakacje – to zawsze czas podróży, odkrywania nowych miejsc, zwiedzania, odpoczynku, próbowania nowych aktywności, spotkań z bliskimi, zabawy. Czas beztroski, wolności, przeżywania przygody. My zapraszamy do wakacyjnego konkursu.


Konkurs GMP

Mieszkamy w malowniczym, pięknym regionie, w otoczeniu niepowtarzalnej przyrody. Zapewne wielu z nas wyjedzie na wakacje w inne strony, będą jednak tacy, którzy spędzą je na miejscu, w domu. Chcielibyśmy pokazać, że nie trzeba odbywać dalekich podróży, żeby spędzić ten czas w sposób ciekawy i dostarczający niepowtarzalnych wspomnień. W najbliższym otoczeniu możemy wciąż odkrywać nowe, ciekawe rzeczy. W związku z tym mamy dla Was konkurs pt. „Wakacje w mojej okolicy”.

Zadanie konkursowe

Zadanie polega na opisaniu miejsca w naszym regionie, które Waszym zdaniem warte jest odwiedzenia, zobaczenia, spędzenia tam czasu. Słowem – miejsce, które polecilibyście na wakacje. Mogą to być atrakcje turystyczne, ciekawe ścieżki rowerowe, urokliwe zakątki, ale także – wszelkie ciekawe sposoby na spędzanie wakacyjnego czasu w naszej okolicy. Opiszcie, uzasadnijcie, zachęćcie innych! Forma – dowolna: relacja, reportaż, felieton, wywiad, esej itp. Macie duże pole do popisu! Do tekstu mile widziane będą zdjęcia :)

Termin i nagroda

Konkurs trwa do 22 czerwca 2017 r. Prace oceniane będą przez zespół redakcyjny gazety, a najlepszy – naszym zdaniem – opis opublikujemy w lipcowym, wakacyjnym numerze – wraz z informacją o autorze. Ponadto, zwycięzca otrzyma od redakcji drobny upominek.

Prace konkursowe prosimy wysyłać na adres redakcyjny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Warto podzielić się tym, co dobre!

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (4)

 • czarna kawa
  wtorek, 6 cze, 2017, 16:55:57 |

  Super pomysł !

 • Czytelnik
  wtorek, 6 cze, 2017, 18:06:52 |

  Świetnie :) mamy o czym pisać :)

 • Jp
  wtorek, 6 cze, 2017, 22:00:16 |

  W takim razie trzeba zabrać się za pisanie super inicjatywa.

 • Mili
  wtorek, 6 cze, 2017, 22:02:04 |

  Może ludzie dzięki tej zabawie zaczną myśleć co w Naszej okolicy jest warte pokazania. Koniec z narzekaniem i do dzieła…

Skomentuj