Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 16 lut, 2016 |

Porady eksperta ZUS-u w Mosinie – pierwszy dyżur

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Poznaniu nawiązał współpracę z jednostkami gminnymi znajdującymi się na terenie działania poznańskiego oddziału. Pierwszy dyżur specjalisty ZUS-u odbędzie się w Gminnym Centrum Informacji w Mosinie.
Celem eksperckich dyżurów pracowników ZUS-u jest dotarcie z informacją na temat ubezpieczeń społecznych do mieszkańców miast i gmin, w których nie ma placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Pierwszy dyżur specjalisty ZUS-u odbędzie się 24 lutego br., od godz. 11.00 do 15.00 w siedzibie Gminnego Centrum Informacji w Mosinie, ul. Dworcowa 3 (I piętro). Podczas pierwszego spotkania w Mosinie, mieszkańcy miasta i okolic, będą mogli zasięgnąć informacji na temat rozpoczynania, zawieszania i wyrejestrowywania działalności gospodarczej, warunków korzystania z możliwości opłacania preferencyjnych składek, a także zasad rozliczania składek, terminów składania dokumentów i opłacania należności.
Harmonogram kolejnych eksperckich dyżurów pracowników ZUS-u w Mosinie  można śledzić na stronie www.zus.pl w zakładce kalendarium.

Marlena Nowicka
rzeczniczka prasowa
I Oddziału ZUS-u w Poznaniu

ZUS informacja prasowa

ZUS informacja prasowa

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj