Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 15 mar, 2016 |

Kolejny dyżur ekspertów ZUS w Mosinie

W związku z podjęciem współpracy między I Oddziałem ZUS w Poznaniu a Urzędem Miejskim w Mosinie informujemy, że w siedzibie Gminnego Centrum Informacji w Mosinie do końca 2016 roku, zostały zaplanowane dyżury ekspertów ZUS.

Dyżury będą się odbywać co dwa miesiące, a osoby zgłaszające się uzyskają możliwość zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi swoich elementarnych praw
i obowiązków.

Kolejny dyżur odbędzie się 20 kwietnia 2016 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w nowej siedzibie GCI w Mosinie, przy ul. Dworcowej 3, I piętro, sala nr 16 (budynek dawnego ośrodka zdrowia).  Podczas tego dyżuru ekspert przybliży zagadnienia związane z zakresem rent i emerytur.

Osoby, które zgłoszą się na spotkanie będą mogły uzyskać m.in.  informacje na temat przyznawania emerytur, rent z tytułu niezdolności, rent socjalnych oraz rent rodzinnych – ustalania ich wysokości oraz pozyskiwania dokumentacji niezbędnej do przyznania wskazanych świadczeń.

Zapraszamy do udziału.

Dyżur eksperta ZUS w Mosinie plakat 20.04

Dyżur eksperta ZUS w Mosinie plakat 20.04

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj