Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | sobota, 14 sty, 2017 | 1 Komentarz

Uwaga ślisko!

Uwaga! Bardzo ślisko na chodnikach i drogach osiedlowych. Apelujemy o ostrożność. Część chodników stała się nie do przejścia bez narażania się na potłuczenie bądź złamanie kończyn.

chodnik lód

Pomimo silnego oblodzenia chodników nie zrobiono jeszcze nic, aby poprawić bezpieczeństwo pieszych. Lepiej przedstawia się sytuacja na głównych trasach, gdzie raczej jest bezpiecznie, gorzej natomiast sytuacja wygląda na drogach osiedlowych, np. na Czarnokurzu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.1/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Rafael
    sobota, 14 sty, 2017, 23:57:06 |

    Skandalem jest dzisiejszy przejazd pomiędzy Luboniem a Mosiną. Droga jest tak oblodzons, że auta nie sa w stanie normalnie jechać. Zero firmy odpowiedzialnej za utrzymanie drogi. Patrol Policji chamsko odpowiada że ne ich to nie interesuje co jest na drodze, natomist kierowcy zatrzymują sie w rowach i poboczu bo nie sa w stanie ujechać. Dosłownie szklanka. Czas dojazdu z Lubonia do Mosiny o połnocy to dobre 1,5h. Pytam się kto bierze pieniądze i za co jeśli jechsć sir nie daje?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +2 (Głosujących: 2)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo