Uwaga, chodnik – idziemy z nosem przy ziemi

Chodnikiem przy ulicy Reymonta mieszkańcy chodzą uważnie, z „nosem przy ziemi”. Ułamane kawałki chodnika, inne wypchnięte przez korzenie drzew i płytki odchylają się każda w inną stronę.

Taki jest stan nawierzchni tej ulicy. Mieszkance Reymonta (ma około pięćdziesięciu lat) ciężko jest tędy chodzić, wciąż potyka się o wystające kawałki betonu. A po zmroku jeszcze łatwiej jest zahaczyć nogą o odstającą płytkę…

Jak twierdzi pani z ul. Reymonta – o nierównym chodniku mówi i przypomina bez przerwy urzędnikom. Kiedy w końcu znajdą się pieniądze na  remont? Oby nie był on naprawiany dopiero wtedy, gdy komuś przydarzy się nieszczęście, gdy ktoś przewróci się i połamie.

Uwaga, chodnik - zły stan nawierzchni chodnika
Uwaga, chodnik – zły stan nawierzchni chodnika – ul. Reymonta

Autor Justyna Bryske

Sprawdź również

Sesja RM w Mosinie: Na środku Dominik Michalak, przewodniczący RM w Mosinie

Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza. Czerwcowa sesja Rady Miejskiej w Mosinie

18 czerwca w Mosińskim Ośrodku Kultury odbędzie się XXXVI sesja Rady Miejskiej w Mosinie. Jednym …

Jeden komentarz

  1. Pani poprzednia fovorytka nie zrobiła tego chodnika przez ostatnie 12 lat. Gdzie pani redaktor wówczas była ze swoimi wynurzeniami?

Dodaj komentarz