Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | środa, 10 sie, 2016 |

Uwaga na dziurawe chodniki

Od wielu lat mieszkańcy ulicy Kołłątaja borykają się z problemem popękanych płytek chodnikowych. W ostatnim miesiącu nieszczęśliwie poturbowała się na nim kolejna ze starszych mieszkanek. Po tej sytuacji Zarząd Osiedla zwrócił się ponownie z wnioskiem do burmistrza o naprawę chodnika.

W wyniku  naszej interwencji Urząd Miejski zadecydował o wszczęciu procedury wycinki kilku drzew, których korzenie rozpychały ułożony chodnik. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów rozpocznie się wycinka zaklasyfikowanych drzew wraz z korzeniami. Dopiero po tym zabiegu będzie możliwa naprawa chodnika. Chodnik na ulicy Kołłataja nie jest niestety jedynym naszym zmartwieniem. Podobną sytuację można zaobserwować na ulicy Budzyńskiej – na odcinku chodnika, który stanowi dojście do przedszkola nr 2 Wesołe Skrzaty oraz na ulicy Reymonta. Również w tych przypadkach zwrócimy się do burmistrza z prośbą o zabezpieczenie środków na 2017 rok na ich remont. O wyniku naszych starań będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

DM

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.2/10 (Głosujących: 16)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo