Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | środa, 10 sie, 2016 |

Uwaga na dziurawe chodniki

Od wielu lat mieszkańcy ulicy Kołłątaja w Mosinie borykają się z problemem popękanych płytek chodnikowych. W ostatnim miesiącu nieszczęśliwie poturbowała się na nim kolejna ze starszych mieszkanek. Po tej sytuacji Zarząd Osiedla zwrócił się ponownie z wnioskiem do burmistrza o naprawę chodnika.

W wyniku  naszej interwencji Urząd Miejski zadecydował o wszczęciu procedury wycinki kilku drzew, których korzenie rozpychały ułożony chodnik. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów rozpocznie się wycinka zaklasyfikowanych drzew wraz z korzeniami. Dopiero po tym zabiegu będzie możliwa naprawa chodnika. Chodnik na ulicy Kołłataja nie jest niestety jedynym naszym zmartwieniem. Podobną sytuację można zaobserwować na ulicy Budzyńskiej – na odcinku chodnika, który stanowi dojście do przedszkola nr 2 Wesołe Skrzaty oraz na ulicy Reymonta. Również w tych przypadkach zwrócimy się do burmistrza z prośbą o zabezpieczenie środków na 2017 rok na ich remont. O wyniku naszych starań będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

DM

Dzirawy, nierówny chodnik dla pieszych

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj