Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Marta Mrowińska | piątek, 5 sty, 2018 | 1 Komentarz

Już jest! Styczniowe wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej!

Drodzy Czytelnicy! Z przyjemnością informujemy, że najnowsze, styczniowe wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej od dziś można nabyć w stałych punktach sprzedaży oraz siedzibie redakcji. Zapraszamy do lektury!

Początek roku to dobry moment na podejmowanie wyzwań, stawianie sobie nowych celów, snucie kolejnych planów. Niejeden z nas przekonał się z pewnością o tym, że postanowienia noworoczne często kończą się… jeszcze w styczniu. Mamy na to sposób – w numerze mówimy, jak wytrwać w realizacji swoich planów i co robić, by nie dać się zniechęceniu i nie poddać pojawiającym się trudnościom. Dotrzymanie noworocznych postanowień nie musi być trudne – wystarczy kilka prostych wskazówek!


Przedstawiamy ciekawą propozycję Mosińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji: w 2018 roku przypada 170 rocznica powstania Rzeczypospolitej Mosińskiej. Z tej okazji odbędzie się wydarzenie pod nazwą „170 km na 170-lecie” – prawdziwa gratka dla amatorów biegania, roweru czy nordic-walking! Szczegółów szukajcie wewnątrz numeru, a my już teraz zachęcamy do treningów i planowania sportowych wydarzeń.

Mówimy o sprawach istotnych dla naszej gminy: inwestycjach drogowych, krajobrazie, który często szpecony jest przez wszechobecne reklamy i bilbordy oraz o zmianach w gospodarce odpadami. Od dawna naszą uwagę angażuje też temat czystości powietrza w naszym regionie i nasilającego się w okresie zimowym smogu. Wszyscy chyba dotkliwie odczuwamy skutki zanieczyszczenia powietrza – pragniemy, by do poprawy jego jakości przyczyniły się konkretne, zdecydowane działania zarówno władz samorządowych, jak i nas wszystkich.

Serdecznie zapraszamy do lektury, życząc jednocześnie wielu nowych sił, energii do działania i podejmowania kolejnych wyzwań w rozpoczynającym się roku.

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Tagi: ,

Wasze komentarze (1)

  • Jp
    sobota, 6 sty, 2018, 20:10:47 |

    Świetny numer. Gorąco polecam.

Skomentuj