Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | sobota, 15 gru, 2018 | komentarze 3

Świąteczna akcja strażaków

Dzień 10.12.2018 r. był kolejnym w którym to funkcjonariusze z JRG 9 zawitali do szkół podstawowych chronionego rejonu.

Celem wizyty była akcja informacyjno – edukacyjna na temat zagrożeń związanych i występujących w sezonie grzewczym oraz zbliżających się ferii zimowych. Dodatkowo poruszone zostały tematy bezpieczeństwa pożarowego, telefonów alarmowych i prawidłowego zgłaszania zdarzeń przez dzieci.

Świąteczna akcja strażaków z jednostki JRG-9

Świąteczna akcja strażaków z jednostki JRG-9

Zajęcia były także doskonałą okazją do przekazania kalendarzy Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej na rok 2019. Korzystając z okazji złożono sobie wzajemnie życzenia na święta Bożego Narodzenia i bezpiecznego szczęśliwego Nowego Roku.

Zdjęcia:
mł. asp. Adrian Różański, JRG-9, zmiana I.

Opracowanie:
mł. ogn. Zbigniew Jagłowski, JRG-9, zmiana I.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (3)

 • Julka95
  niedziela, 16 gru, 2018, 14:16:56 |

  Edukacja dotycząca bezpieczeństwa jest niesamowicie ważna. Dobrze, że takie akcje są organizowane przez strażaków i dobrze, że już od najmłodszych lat dbamy o to, by dzieci miały pojęcie na temat bezpieczeństwa. Pozostaje życzyć, by ta wiedza im się w życiu nie przydała. :) Z doświadczenia wiem, że dzieciaki uwielbiają takie „odstępstwa od zajęć”, więc sprawienie im frajdy przed świętami też jak najbardziej na plus.

 • irekwew
  wtorek, 18 gru, 2018, 12:01:55 |

  Świetna inicjatywa! Brawa dla naszych Strażaków!

 • Kacper
  niedziela, 6 sty, 2019, 23:03:42 |

  Najważniejsze to od małego wpajać, co należy zrobić i jak się zachować podczas niebezpieczeństwa. Świetna sprawa. Brawo dla Panów Strażaków.

Skomentuj