Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 18 gru, 2020 | komentarzy 5

WOŚP zagra w Mosinie po raz 29!

Wielki Finał został przełożony na dzień 31 stycznia 2021 r.

Na pewno zauważyliście, że pełną parą ruszyły przygotowania do kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mosinie!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, ponownie będziemy zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych dla polskich szpitali.

Oczywiście ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju charakter tegorocznego Finału będzie nieco inny niż w latach poprzednich i wszystko będzie zależało od obowiązujących w danym czasie przepisów. Większość działań, w tym zbiórki i licytacje przeniesie się do internetu. Jednakże będą stałe wydarzenia, do których Mosiniacy się przyzwyczaili i bez których nasz finał nie mógłby się odbyć.

Zatem już dziś zapraszamy do udziału w biegu “Policz się z cukrzycą” organizowanym przez Osir Mosina, a amatorów Nordic Walking do spacerowania z Przyrodobraniem i Sołectwem Krosno. Kierowcy mogą wziąć udział w rajdzie samochodowym z Automobilklub Wielkopolska, a pasjonaci starych aut będą mogli podziwiać rzadkie eksponaty na mosińskim rynku. Wyjątkową akcją jest pieczenie 1000 piernikowych serc przez wolontariuszy i sympatyków Jadłodzielni Mosina, do której każdy może się przyłączyć.

Nie będzie koncertu w MOKu, jednakże licytacje gadżetów będą odbywały się on-line w godz. 15-18 oraz na portalu Allegro.

Każdy wolontariusz oraz każda firma może mieć swoją e-Skarbonkę i udostępniać linki do zbiórki na swoim profilu lub stronie.

Dodatkowo firmy, sklepy i instytucje naszej gminy mogą założyć swoją Sztabową Puszkę Stacjonarną, do której w dniach od 15.12.2020-31.01.2021 będzie można prowadzić zbiórkę kwestarską. By móc założyć taką puszkę wystarczy wypełnić formularz, a nasz sztab pomoże w dopełnieniu wszelkich formalności.

O wszelkich dodatkowych działaniach i wydarzeniach będziemy informowali, zapraszamy do śledzenia naszej strony

Jesteśmy pełni nadziei, że również w 2021 roku zagracie z nami, a nasza Orkiestra zabrzmi na całym świecie!

https://www.facebook.com/WospMosina

Nasza e-Skarbonka

https://eskarbonka.wosp.org.pl/hjvqjt?fbclid=IwAR2FxSS4hYwQsKHoUr3Es7WHhraVaDaB5RitAhcxxBaOBl3oy-O7jUFHN4M

Piotr Demuth

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 29 Finał

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (5)

 • Badylarz
  piątek, 18 gru, 2020, 22:46:18 |

  Może burmistrz da na licytację słynny dekoder?

 • J.
  poniedziałek, 21 gru, 2020, 18:50:39 |

  Albo bilet na basen?

 • Mosinianin
  wtorek, 22 gru, 2020, 18:01:03 |

  Proponuje by zagrali w sylwestra o północy na rynku.

 • Jacek
  sobota, 26 gru, 2020, 20:52:18 |

  Coroczny obciach niedługo ruszy, nie ma to jak żebrania narodowa.

  • Postronny
   sobota, 26 gru, 2020, 23:34:28 |

   Obciach rozumiem dla rządu tak? Służba zdrowia jest tak niewydolna że wszyscy musimy się na nią ciągle zrzucać. To jest dopiero obciach, ale dla rządzących tym krajem. Pieniądze rozpierniczać na 500+ i inne pierdoły mające zapewnić wygraną w wyborach, a sprzęt do szpitali brać od WOŚP i jeszcze na nich szczekać że źli i niedobrzy xD No kabaret. Tylko że taki trochę nieśmieszny.

Skomentuj