Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Wiktoria Kalimbet | środa, 27 sty, 2021 | komentarze 4

Najciekawsze licytacje WOŚP w Mosinie. Co w tym roku mieszkańcy przekazali na aukcje?

Lot widokowy nad Mosiną, „Gambit Kretkowskiej”, kolorowy rower oraz wiele innych przedmiotów możemy znaleźć wśród licytacji WOŚP Mosina na Allegro. Oto najciekawsze z nich. 

Kolorowy rower 

Opleciony włóczką rower od „Kolektywu Barwa” w grudniu stanął na moście nad Kanałem Mosińskim. Po dwóch godzinach został „aresztowany” przez Straż Miejską. Dzisiaj rower z historią jest do wylicytowania. Jego aktualna cena wynosi 155 złotych.

Rower opleciony włóczką na moście nad Kanałem Mosińskim Rower opleciony włóczką na moście nad Kanałem Mosińskim - Kolektyw Barwa 

Gambit Kretkowskiej

Posłanka Katarzyna Kretkowska przekazała do Sztabu zestaw szachowy i nazwała go „Gambitem Kretkowskiej”. Aktualna cena szachów od posłanki to 63 zł.

Lot widokowy i zestawy turystyczne

Burmistrz Gminy Mosina Przemysław Mieloch i jego zastępcy: Tomasz Łukowiak oraz Adam Ejchorst ufundowali dwa zaproszenia na 30-minutowe loty widokowe nad Mosiną. W każdym może wziąć udział trzech pasażerów. Skorzystać z zaproszenia można będzie do 15 lipca tego roku.

Od Gminy Mosina do wylicytowania są również trzy zestawy turystyczne, w których znajdziemy między innymi mapę i folder z opisem lokalnych atrakcji, bidon na wodę, kubek termiczny oraz koszulkę. Aktualnie zarówno loty, jak i zestawy turystyczne, to najdroższe i zdecydowanie najpopularniejsze mosińskie aukcje.

Wyroby artystyczne

Do sztabu WOŚP trafiło także mnóstwo wyrobów lokalnych artystów, takich jak obrazy, rzeźby czy wykonane ręcznie zawieszki.

Możemy wylicytować między innymi dwa obrazy wykonane przez Patrycję Adamow „Noc Perseidów” oraz „Kosmiczny Sen”.

Małgorzata Witt przekazała na rzecz WOŚP rzeźby wykonane w glinie szamotowej.

Mosiński artysta metaloplastyk Radosław Senftleben wykonał i przekazał do Sztabu zawieszki w kształcie serca. Są wykonane z fluorescencyjnego materiału i w różnych kolorach.  

Jak co roku do wylicytowania są także gadżety finałowe WOŚP, w tym breloki, skarpetki, koszulki i niektóre inne przedmioty z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Więcej można znaleźć na stronie WOŚP Mosina na Allegro.

Wasze komentarze (4)

 • Tomek
  środa, 27 sty, 2021, 22:45:08 |

  Burmistrz mógłby przekazać dekoder.

 • Gość
  czwartek, 28 sty, 2021, 12:35:08 |

  dwkoder bedzie na nowo budowanym BBBBasenieeee

 • Badylarz
  czwartek, 28 sty, 2021, 22:15:28 |

  DEKODER dla WOŚP

 • Obiektywny
  piątek, 29 sty, 2021, 16:40:49 |

  Nie liczylbym na dekoder, burmistrz zbyt się do niego przywiązał. Ale może zaproponuje np. kolację w swoim towarzystwie ?
  E nie to głupi pomysł i tak za dopłatą pewnie by nikt nie chciał.

Skomentuj