Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | niedziela, 27 lis, 2022 |

Rowery Electra – dla kogo to idealny wybór?

Rowery elektryczne zyskują coraz większe uznanie. Użytkownicy cenią sobie ich jakość, efektywne wspomaganie, ekologiczność, prostą obsługę oraz wszechstronność. Na rynku działa wiele ciekawych marek tworzących nowoczesne e-bike’i, a jedną z nich jest Electra. Czym charakteryzują się rowery tego producenta? Co warto o nich wiedzieć?

Rowery Electra pojawiły się na rynku w 2013 roku i od razu zyskały uznanie użytkowników. Marka od początku postawiła na indywidualizm, niezwykły design i trwałość.

Co warto wiedzieć o marce Electra?

Firma Electra weszła na rynek prawie 10 lat temu modelem Townie Go!. Ten od razu zaczął cieszyć się powodzeniem wśród fanów miejskich jednośladów. Bardzo wygodny, prowadzący się intuicyjnie rower okazał się niesamowitym strzałem w „10” w połączeniu z niewielkim silnikiem elektrycznym, wspomagającym pedałowanie.

Polska marka postawiła na rozwój, tworząc kolejne modele przypominające charakterystyczne, motocyklowe cruisery. Wysoka jakość podzespołów, komfort podczas jazdy i wydajny układ napędowy sprawił, że dziś Electra jest jednym z liderów pod względem produkcji jednośladów elektrycznych w tej części Europy.

Rower elektryczny Electra w kolorze zielonym

Czym charakteryzują się rowery Electra?

Przede wszystkim to niesamowity, niepowtarzalny praktycznie design. Każdy jednoślad przypomina miejskiego cruisera. Jest delikatnie wyprofilowany, gwarantuje odpowiednią wygodę podczas jazdy i zachowanie pozycji, która nie obciąża kręgosłupa i mięśni. W ofercie marki pojawiły się klasyczne „holenderki”, rowery w stylu damskim oraz wydłużone jednoślady dla osób stawiających na indywidualizm.

Cechą charakterystyczną dla rowerów marki Electra jest konstrukcja Flat Foot Technology. Pozwala ona zachować optymalną pozycję podczas jazdy, dzięki czemu kręgosłup, ramiona i nogi nie są tak obciążone. 23-stopniowe odchylenie opracowane przez specjalistów pozytywnie przekłada się na wygodę już po przejechaniu kilkudziesięciu metrów.

Dla kogo rower Electra to idealny wybór?

Rowery Electra to pojazdy dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią indywidualizm i niepowtarzalny styl. Sprawdzą się też u każdego fana jednośladów stawiających na rozwiązania wygodne, praktyczne i niezawodne. To właśnie pojazdy marki Electra pozwolą Ci wyróżnić się na ulicy, jednocześnie pozwalając na niedrogie i szybkie przejeżdżanie kolejnych kilometrów.

Rower elektryczny Electra w kolorze błękitnym

Ze względu na swój elektryczny charakter i możliwości, rowery marki Electra pozwolą dojechać bez problemu do pracy, do szkoły czy na uczelnię, ułatwią sprawne robienie zakupów a dodatkowo będą pełnić rolę świetnego pojazdu rekreacyjnego. Z tego typu jednośladami zapomnisz o korkach, niezwykle drogim paliwie oraz innego rodzaju trudnościach. Nadają się do wykorzystania wiosną, latem, a nawet wczesną jesienią. Bateria ma bardzo dużą żywotność, a żwawy silnik elektryczny sprawdzi się podczas podjazdów i zjazdów – niezależnie czy mieszkasz nad morzem czy np. w górach.

Sprawdź pełną ofertę rowerów w FabrykaRowerow.com

Mężczyzna na czarnym rowerze elektrycznym Electra na plaży

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj