Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 2 lis, 2011 |

Nowy wiceburmistrz Mosiny

Od listopada br. Mosina ma nowego wiceburmistrza. Zofia Springer burmistrz Mosiny wybrała na to stanowisko Waldemara Krzyżanowskiego. Zastąpił on Przemysława Pniewskiego, który przestał pełnić tę funkcję z powodów zdrowotnych.

Waldemar Krzyżanowski (zobacz też wywiad) mieszka w Daszewicach i ma 38 lat. Jest żonaty i ma dwóch synów. Nowy wiceburmistrz jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (kierunek politologia). Ukończył również kurs dla rzeczników prasowych I i I stopnia oraz studia podyplomowe na kierunku Public Relations na poznańskim UAM.

Od 2009 do 2011 roku pracował w Ministerstwie Obrony Narodowej w departamencie prasowo-informacyjnym. Wcześniej zatrudniony był w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach, 76, Dywizjonie Rakietowym w Poznaniu.

Lubi książki podróżnicze, szczególnie W. Cejrowskiego. Gra na gitarze klasycznej, a jego mottem życiowym jest sentencja: nie ma rzeczy nie do zrobienia.

Waldemar Krzyżanowski

Waldemar Krzyżanowski

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj