Złap zająca w aplikacji Starego Browaru Salon Berdychowski Volkswagen - Tiguan
Redakcja GMP | środa, 19 mar, 2014 |

Uwaga – Akcja, Leon Zawodowiec się bawi

1 lutego 2014r. odbył się czwarty Bal Kostiumowy organizowany corocznie przez Radę Rodziców Przedszkola Nr 3 Integracyjnego w Mosinie. Tematem przewodnim tegorocznego balu był świat filmu.

Przybyli goście z dużą fantazją i wręcz aptekarską dokładnością przeobrazili się w postacie znane z małego i dużego ekranu. Uczestników witała Cruella de Mon (pani dyrektor przedszkola) w towarzystwie Kobiety-Bluszcz i Pytajnika (Przedstawiciele Rady Rodziców). W świetle kamer i błysków flesza zaobserwowano m.in. Jokera, Kobietę-Kota, Pipii, J. Bonda, Leona Zawodowca. Nie zabrakło także przedstawicieli naszej rodzimej produkcji takich jak: ojciec Mateusz, siostra Basen czy rodzina Kiepskich.

Zdjęcie grupowe

Zdjęcie grupowe

Pomysłowość strojów sprawiła, że nie przyznano w tym roku Palmy Pierwszeństwa za kostium. Osobowością balu niewątpliwie był Jaskiniowiec.

Tak doborowe towarzystwo bawiło się przy muzyce w wykonaniu Zespołu „Tequila Band”, który w tym roku wcielił się w członków zespołu Blus Brothers.

W trakcie szampańskiej zabawy, goście uczestniczyli w sesjach zdjęciowych, prezentowali swoją wiedzę filmową w przeprowadzanych konkursach, a także brali udział w loterii fantowej.

Ta wyjątkowa zabawa nie tylko zaspokoiła wysublimowane gusta muzyczne, ale i kulinarne. Obok licznych pyszności, rozkoszą dla podniebienia była pieczona szynka wieprzowa z kaszą.. Sprawną i pełną gracji obsługę imprezy zapewniały panie pracujące w naszym przedszkolu.

Imprezę zakończyło, tak jak i rozpoczęło kliknięcie filmowego klapsa. W ten sposób czwarty Bal Kostiumowy przeszedł już do historii.

Kto był na balu, zabawą do dziś żyje, kto nie był, niech żałuje i na następny bal oczekuje.

Dochód z balu przeznaczony zostanie na doposażenie placówki w pomoce, wykorzystywane w edukacji i zabawie dzieci.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział, a sponsorom za pomoc w przygotowaniach.

Naszymi sponsorami byli: rodzice dzieci, apteka NATURA, sklepy: spożywczy„AS”, ROB-CYTRUS owoce-warzywa, motoryzacyjny M. LEWANDOWSKI, piekarnia TOSMAK, firma GALLUS Manieczki, fotograf B.J.MATUSZAKOWIE, catering P.MADEJ, pan A.RÖHR. (P)

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj