Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 10 mar, 2015 |

IX Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

Gminne Centrum Informacji zaprasza do udziału w dziewiątej edycji Targów Edukacji i Pracy w Mosinie. Zapraszamy w dniu 10 marca 2015 roku (wtorek) w godzinach od 10.00-13.00 do Mosińskiego Ośrodka Kultury.

Podczas Targów będzie można uzyskać kompleksowe informacje na temat możliwości wyboru kierunku kształcenia, poruszania się po rynku pracy, doradztwa zawodowego oraz dostępnych ofert pracy, programów i szkoleń.

Rozbudowana formuła Targów związana z możliwością przedstawienia przez wystawców w ramach stoiska elementów nauki danego zawodu bądź jego praktycznej prezentacji na scenie, przybliży je w ciekawy sposób uczestnikom. W tym roku na scenie pojawią się prezentacje klas wojskowych, prezentujących pokaz musztry, będą pokazy sztuki barmańskiej w wykonaniu uczniów szkól hotelarskich, pokazy pierwszej pomocy, ciekawe wizualnie doświadczenia chemiczne, prezentacje robotów wykonanych z klocków edukacyjnych i wiele innych.

plakat targi pracy Mosina

Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

Tegoroczna edycja została rozszerzona także o spotkania warsztatowe młodzieży z przedstawicielami mosińskiego biznesu, którzy opowiedzą o swojej ścieżce kariery i przybliżą tematy związane z przedsiębiorczością w praktyce. Odbędzie się także warsztat z doradcą zawodowym dla starszej młodzieży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Poza ofertą edukacyjną, będzie można przejrzeć oferty pracy w kraju i za granicą, oferty straży i praktyk czy skorzystać z doradztwa zawodowego. Dla młodzieży przygotowano także konkurs. Będzie się działo!

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj