T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | piątek, 1 mar, 2013 |

VII Targi Edukacji i Pracy w Mosinie w nowej odsłonie

Już teraz zarezerwuj sobie czas i obejrzyj na żywo pokazy mistrzów fryzjerstwa, kosmetyki, gastronomii i wielu innych zawodów. Zapraszamy 7 marca 2013r. do Mosiny na VII Targi Edukacji  i Pracy. Przyjdź – zobacz – przekonaj się!

Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

Już 7 marca 2013r. w Mosinie odbędą się Targi Edukacji i Pracy. Siódma edycja tej imprezy będzie  doskonałą okazją dla osób szukających pracy i kierunków kształcenia, do zapoznania się z ofertą wystawców biorących udział w targach. W tym roku prawdziwą nowością i nielada gratką będzie możliwość przyjrzenia się, jak wygląda codzienna praca osób, które swoją ścieżkę kariery zawodowej wybrały kształcąc się w zawodach takich jak m.in. fryzjer, kucharz, krawiec, wojskowy i wiele innych. Na odwiedzających targi czekać będą oferty pracy z urzędów, jak i od przedsiębiorców, możliwość skorzystania z oferty hufców pracy i centrów doradztwa zawodowego. Uczniowie będą mieli szansę poznać ofertę edukacyjną szkół kształcących w specjalistycznych kierunkach. Przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy i Wojewódzkiego Urzędu Pracy z Poznania przybliżą tematykę związaną m.in. pozyskaniem dotacji  na założenie własnej firmy.

Zapraszamy wystawców (szkoły, instytucje pośrednictwa zawodowego oraz firmy) do zgłaszania chęci uczestnictwa w targach. Udział w imprezie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona-liczy się kolejność zgłoszeń.

Pamiętaj: 7 marca 2013r., godz. 10:00 – 13:00, Mosiński Ośrodek  Kultury , ul. Dworcowa 4.

Szczegóły na stronie www.gci.mosina.pl

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj