Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | sobota, 13 sie, 2016 | 1 Komentarz

Kładka nad kanałem potrzebna już teraz

W tegorocznym budżecie Rada Miejska w Mosinie zabezpieczyła środki na budowę kładki nad Kanałem Mosińskim w rejonie ulicy Łaziennej/Harcerskiej. Czy jednak inwestycja zostanie w tym roku zrealizowana? Burmistrz wystosował pismo skierowane do trzech podmiotów prywatnych z zapytaniem o możliwość ich partycypacji w tym projekcie.

Do tej pory odpowiedź na ten apel nie dotarła.  Obecnie cały ruch rowerowy od strony Krosna odbywa się poprzez nieprzystosowaną do ruchu rowerowego ulicę Mostową oraz Park Miejski przy ulicy Krotowskiego. Budowa kładki pieszo-rowerowej przyczyniłaby się do uporządkowania ruchu z kierunku ścieżki rowerowej do Krosna na ulicy Leszczyńskiej, ułatwiając tym samym życie mieszkańców m.in. tej części miasta. Czy kładka zostanie wybudowana w tym roku przekonamy się już wkrótce. Póki co, proszę o zachowanie ostrożności przy poruszaniu się po dziurawym chodniku na ulicy Mostowej oraz Krotowskiego.

DM

Kanał Mosiński gm. Mosina

Kanał Mosiński gm. Mosina

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Janusz
    wtorek, 16 sie, 2016, 10:37:55 |

    Mam propozycję do Burmistrza – może zamiast żałosnych prób budowania swojego wizerunku poprzez rozbijanie poważnych kwot na śmieszne sumy w budżecie obywatelskim warto wreszcie coś zrobić w Mosinie – np wybudować tę kładkę nie licząc na jałmużnę od lokalnych firm?

Skomentuj