Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | poniedziałek, 7 sty, 2019 | komentarze 2

Uwaga! W pociągach grasuje zboczeniec

Jak informują pasażerki linii Poznań-Mosina-Leszno niezidentyfikowany jak dotąd mężczyzna dosiada się do kobiet i onanizuje.

O całej sytuacji dowiadujemy się na facebookowym profilu Linii kolejowej E59: Poznań Główny–Leszno:

– Do pociągu startującego z Poznania wsiadł człowiek, który przysiadł się do kobiety samotnie siedzącej w wagonie i po chwili rozmowy zaczął się masturbować wyciągając wiadomą część ciała na wierzch. Uciekł dopiero spłoszony krzykiem tejże kobiety. Chcemy was ostrzec przed siadaniem samotnie w wagonach i przedziałach” .

Jak informują internauci sytuacja ta zdarzała się w ostatnim czasie częściej. Mimo tego Policja oraz Straż Ochrony Kolei nie otrzymywali w tej sprawie żadnych zgłoszeń.

– Do tej pory nie dotarło do nas żadne z tym związane zgłoszenie. Jeśli takie zgłoszenie do nas by dotarło na miejsce natychmiast zostałby wysłany patrol. W ostatnim czasie nie mieliśmy żadnych informacji na ten temat – mówi Dominika Pupkowska-Bral z biura prasowego wielkopolskiej policji.

– Do takich sytuacji dochodziło w przeszłości między innymi na trasie do Jarocina. Było to w pierwszej połowie ubiegłego roku, ale po tym, jak zwiększyliśmy liczbę patroli w tym miejscu sytuacja już się nie powtórzyła – powiedział Włodzimierz Selerski z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei.

policja

Przy okazji funkcjonariusze apelują, by jeśli ktokolwiek zauważy nieobyczajne zachowanie natychmiast to do nich zgłaszać. Pamiętajmy, że ważny jest każdy szczegół. Dzięki opisowi sylwetki, czy ubrania policjanci łatwiej mogą dotrzeć do sprawcy takiego wykroczenia. Co ważne musimy mieć oficjalne zgłoszenie od osoby, która takim zachowaniem czuje się poszkodowana. Osoba która dopuści się nieobyczajnego wybryku polega karze aresztu, ograniczenia wolności albo karze grzywny nawet do 1500 złotych – mówi rzecznik Marta Mróz.

Jeżeli ktokolwiek był świadkiem lub ofiarą podobnego zdarzenia – zgłaszajcie ten fakt policji (telefon alarmowy 997 lub 112).

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Natalia.K.
    środa, 9 sty, 2019, 15:39:16 |

    Strach samej się gdziekolwiek teraz ruszyć.Nie wiadomi co takiemu do głowy przyjdzie. :(

  • Julka95
    poniedziałek, 14 sty, 2019, 23:14:00 |

    Okropne i obrzydliwe. Nie dziwię się, że kobiety są tak podejrzliwe i źle nastawione, sama nie lubię podróżować solo, bo zawsze mam obawy, że taka sytuacja mnie spotka. Coraz więcej nienormalnych ludzi i coraz częściej o takich chorych sytuacjach się słyszy. Szkoda, że nie jesteśmy w stanie temu zapobiec, bo bo jak? Nie zawsze mamy przecież możliwość nie siadać samotnie… Niestety często zdarza mi się, że jestem zaczepiana w pociągach czy komunikacji miejskiej, ale bez wahania takie zajścia zgłaszam konduktorowi, obsłudze.

Skomentuj