Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Ewa Kazimierska | piątek, 21 lut, 2020 | 1 Komentarz

Faustyna Tomczak na podium!

Miło nam poinformować, że uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie reprezentująca barwy klubu UKS Szakal Jeżyce- Faustyna Tomczak zdobyła II Miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Taekwondo w Kijowie 2020. W weekend 15-16.02. 2020r. w turnieju na Ukrainie wzięło udział ok 800 zawodników z Polski, Białorusi, Ukrainy, Mołdawii, Uzbekistanu i Łotwy.

faustyna tomczak

Faustyna wraz ze swoim trenerem, Panem Andrzejem Bartosiewiczem

Faustyna stoczyła trzy walki, a dwie z nich wygrała. Uległa dopiero w finale. Po bardzo wyrównanym pojedynku z zawodniczką gospodarzy. Była jednak silna do końca. Warto wspomnieć, że był to pierwszy tak duży i zagraniczny turniej Faustyny, która w lipcu skończy 11 lat. Skoro już na początku odniosła tak duży sukces, to jesteśmy przekonani, że na pewno będzie ich w przyszłości więcej.

Obecnie Faustyna trenuje cztery razy w tygodniu w Uczniowskim Klubie Taekwondo Szakal Jeżyce. Pod okiem swojego trenera- Pana Andrzeja Bartosiewicza. Sekcja klubu prowadzi treningi w OSIR-ze przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mosinie. Wytrwałość i determinacja w realizacji jej celów jest godna podziwu. Życzymy Faustynie wielu dalszych sukcesów!

Napisano przez Ewa Kazimierska opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Wasze komentarze (1)

  • Krzysztof
    poniedziałek, 24 lut, 2020, 16:28:48 |

    Gratulacje. Trzymam kciuki za kolejne zwycięstwa.

Skomentuj