UKS Orlik Mosina - audycja
Redakcja GMP | poniedziałek, 1 Paź, 2018 |

Mosińscy aktorzy ponownie na deskach Melpomeny! 🎭

Miło nam poinformować, że mosiński amatorski Teatr Bez Kurtyny zakwalifikował się do udziału w 15 Konkursie Teatrów Amatorskich Melpomena. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs odbędzie się w dniach 23-25 listopada, jak zwykle na deskach Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej. W sobotę, 24 listopada, o godz. 12:00 na scenie wystąpią nasi aktorzy. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu – wsparcie, oklaski i kibicowanie przydadzą się na pewno, a jesteśmy przekonani, że mosińscy artyści i tym razem dostarczą widzom niezapomnianej dawki emocji i ogromnych wrażeń.

premiera sztuki “Wszyscy jesteśmy podejrzani” w Mosińskim Ośrodku Kultury

Serdecznie gratulujemy i jednocześnie przypominamy, że mosiński teatr Bez Kurtyny w ubiegłym roku podczas Konkursu Teatrów Amatorskich Melpomena otrzymał nagrodę szczególną “Petarda Prix”. To nie wszystko: podczas podsumowania konkursu przyznane zostały także nagrody aktorskie, wyróżnienia dla poszczególnych aktorów – za rolę w „Pchle Szachrajce” wyróżniona została pani Aleksandra Pruchniewska. Pisaliśmy o tym na naszych łamach: Wielki sukces mosińskich aktorów!

Mosińscy aktorzy podczas Melpomeny 2017 (fot. Głos Powiatu Średzkiego)

Zapraszamy także do wspomnień i przypominamy wcześniejsze występy i sukcesy naszych artystów:

Amatorski Teatr w profesjonalnym wykonaniu

Premiera nowej sztuki Teatru Bez Kurtyny w Mosinie

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 6)
Mosińscy aktorzy ponownie na deskach Melpomeny! 🎭, 10.0 out of 10 based on 6 ratings

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj