Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | poniedziałek, 1 paź, 2018 | komentarze 2

🎭 Aktualizacja: Mosińscy aktorzy ponownie na deskach Melpomeny!

Miło nam poinformować, że mosiński amatorski Teatr Bez Kurtyny zakwalifikował się do udziału w 15 Konkursie Teatrów Amatorskich Melpomena. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs odbędzie się w dniach 23-25 listopada, jak zwykle na deskach Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej. W sobotę, 24 listopada, o godz. 12:00 na scenie wystąpią nasi aktorzy. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu – wsparcie, oklaski i kibicowanie przydadzą się na pewno, a jesteśmy przekonani, że mosińscy artyści i tym razem dostarczą widzom niezapomnianej dawki emocji i ogromnych wrażeń.

premiera sztuki „Wszyscy jesteśmy podejrzani” w Mosińskim Ośrodku Kultury

Serdecznie gratulujemy i jednocześnie przypominamy, że mosiński teatr Bez Kurtyny w ubiegłym roku podczas Konkursu Teatrów Amatorskich Melpomena otrzymał nagrodę szczególną „Petarda Prix”. To nie wszystko: podczas podsumowania konkursu przyznane zostały także nagrody aktorskie, wyróżnienia dla poszczególnych aktorów – za rolę w „Pchle Szachrajce” wyróżniona została pani Aleksandra Pruchniewska. Pisaliśmy o tym na naszych łamach: Wielki sukces mosińskich aktorów!

Mosińscy aktorzy podczas Melpomeny 2017 (fot. Głos Powiatu Średzkiego)

Zapraszamy także do wspomnień i przypominamy wcześniejsze występy i sukcesy naszych artystów:

Amatorski Teatr w profesjonalnym wykonaniu

Premiera nowej sztuki Teatru Bez Kurtyny w Mosinie

Aktualizacja 25.11.2018r:

Z ostatniej chwili … Komisja Artystyczna Międzynarodowego Konkursu Teatrów Amatorskich Melpomena po obejrzeniu 14 spektakli postanowiła przyznać nagrodę główną za 1 miejsce – Grand Prix Melpomeny 2018 dla Teatru Amatorskiego w Mosinie BEZ KURYTNY za spektakl „Wszyscy jesteśmy podejrzani

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.5/10 (Głosujących: 11)

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • niedziela, 25 lis, 2018, 21:32:53 |

  Z ostatniej chwili … Komisja Artystyczna Międzynarodowego Konkursu Teatrów Amatorskich Melpomena po obejrzeniu 14 spektakli postanowiła przyznać nagrodę główną za 1 miejsce – Grand Prix Melpomeny 2018 dla Teatru Amatorskiego w Mosinie BEZ KURYTNY za spektakl „Wszyscy jesteśmy podejrzani” :D

  VN:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +3 (Głosujących: 3)
 • Czesław
  niedziela, 25 lis, 2018, 22:54:11 |

  Gratulacje!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +2 (Głosujących: 2)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo