Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Ewa Kazimierska | niedziela, 5 sty, 2020 |

Próba mikrofonu w radiu MPL

Już od pewnego czasu chcieliśmy aby nasze radio wypełniło się muzyką i powoli, małymi krokami zaczynamy realizować nasz plan.

Próba mikrofonu

W naszych głowach zrodził się  pomysł na ,,Próbę mikrofonu” czyli projekt, dzięki któremu nasi Słuchacze mogą poczuć niepowtarzalny klimat jaki panuje na próbach zespołów. Pierwszy odcinek nagrywaliśmy z kapelą Mr.Tea, która już jakiś czas temu była gościem naszego radia. Osobiście spędziliśmy bardzo ciekawe i pozytywne popołudnie na ich próbie i mamy nadzieję, że nagranie chociaż częściowo odda klimat tego spotkania. W planach mamy odcinki z innymi kapelami grającymi różnego rodzaju muzykę. Tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Mamy nadzieję, że z odcinka na odcinek będziemy coraz lepsi w tym co robimy, a efekty bedą cieszyć ucho i oko. Zapraszamy do obejrzenia rezultatów naszej pracy.

Dziękujemy zespołowi MrTea:

#1 Szymon ‚Simon Size’ Rozmiarek – gitara
#2 Igor ‚SaYko’ Sikora – gitara
#3 Adrian Woroch – wokal
#4 Wojciech Łagoda – bas
#5 Maciej Ryszkiewicz – perkusja

Chcielibyśmy podziękować także Kamilowi Wachowiakowi za stworzenie grafiki.

Prowadząca – Ewa Kazimierska  Wideo: montaż i nagrania – Piotr Selke  Realizacja dźwięku/mix/mastering – Patryk Wiliński (Fervor Studio)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.7/10 (Głosujących: 7)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo