nowy id.3 elektryczny - salon Berdychowski Projekty mistrza mody na retrospektywnej wystawie w Starym Browarze w Poznaniu Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen
Weronika Zwierzchowska | czwartek, 10 mar, 2022 | 1 Komentarz

Robert Kiszkurno laureatem Srebrnego Medalu „Labor Omnia Vincit”

Przewodnik historyczny i regionalista, kilkukrotnie goszczący na łamach naszej gazety otrzymał Srebrny Medal „Labor Omnia Vincit”. Nagroda została przyznana za całokształt działalności historyczno-turystycznej.

Nagroda została przyznana decyzją Zarządu Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Jest to bardzo prestiżowe uhonorowanie w świecie polskiej i europejskiej kultury, sztuki, biznesu i środowisk opiniotwórczych przyznawane od 2005 roku. Towarzystwo nadaje te wyróżnienia, chcąc dać wyraz uznania, szacunku i podziękowania dla osób wybitnych, szczególnie zaangażowanych w krzewienie idei pracy organicznej. Jak przyznaje pan Robert, wyróżnienie przyszło zupełnie z zaskoczenia.

Robert Kiszkurno lokalnej społeczności (i nie tylko) jest znany przede wszystkim z organizowania i przewodzenia podczas autorskich spacerów po Puszczykowie. Jako przewodnik historyczno-turystyczny krzewi wiedzę wśród słuchaczy o najciekawszych zakątkach. Pan Robert jest szczególnie oddany dla Puszczykowa. Historyczne odkrycia i ciekawostki można śledzić na portalu Facebook – Robert Kiszkurno – Śladami historii Puszczykowa i okolic.

Redakcja Gazety Mosińsko – Puszczykowskiej składa serdeczne gratulacje i zachęca do śledzenia strony Pana Roberta.

Robert Kiszkurno - Śladami historii Puszczykowa i okolic

Robert Kiszkurno – przewodnik historyczny i regionalista

Napisano przez Weronika Zwierzchowska opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: , ,

Wasze komentarze (1)

  • Zw Wolkowski
    poniedziałek, 12 gru, 2022, 18:13:19 |

    Prosze o kontakt do Kiszkurno
    Moj tél +33751343877
    Wolkowski

Skomentuj