Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 11 paź, 2023 | komentarze 3

Sprawa mężczyzny pod szkołą w Krośnie wyjaśniona: doszło do nieporozumienia

W piątek, 6 października, dyrekcja Zespołu Szkół w Krośnie poinformowała rodziców, że w okolicach tamtejszej szkoły pojawił się podejrzany mężczyzna w samochodzie. Dziś sprawa została wyjaśniona – mężczyzna zgłosił się na policję, doszło do nieporozumienia.

Mężczyzna zgłosił się na policję, a następnie pojawił się w Zespole Szkół, by wytłumaczyć sprawę dyrekcji.

– Okazało się, że jest to pracownik ENEA, który faktycznie jechał na drodze gdzie uczennice wracały ze szkoły, nawet robił zdjęcia, ale miejsc w którym był montaż instalacji – tłumaczy Karina Rzepecka, dyrektorka Zespołu Szkół w Krośnie. – Ja również rozmawiałam dziś z panem, który przyszedł do dyrektora wyjaśnić sytuację, przedstawił również swój identyfikator pracownika – dodała.

Jednocześnie dyrekcja podziękowała za ostrożność i zgłaszanie niepokojących sytuacji.

Należy tu pochwalić całą szkolną społeczność, dla której ta sytuacja stała się punktem wyjścia do rozmów na temat bezpieczeństwa dzieci i ich zachowań wobec obcych.

 

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (3)

 • Gość
  środa, 11 paź, 2023, 18:36:18 |

  Byłoby milo gdyby redakcja zamiast sianiem zamętu
  i zajmowaniem się pierdołami typu, że jedna pani drugiej pani powiedizła a ta widziała.. oraz promowaniem polityków którzy NIC NIE MAJĄ WSPÓLNEGO z Mosiną zajęła sie problemami gminy. Rozumiem, że kasa jest ważna, ale to pierwsze wybory gdzie GMP zamieszcza reklamy partii a nawet artykuły o kandydatach. Komuś w redakcji cos się chyba popieprzyło w głowie.

  16
  • Antoni
   piątek, 13 paź, 2023, 11:16:14 |

   Reklamy pojawiające się na stronie GMP, to efekt działania googla. One tam pojawiają się automatycznie. GMP przystosowała stronę w czasach kowidu za pieniądze googla pod działalność googla. Redakcjo, jest tak?

 • Skalar
  czwartek, 12 paź, 2023, 17:19:30 |

  Co do kandydatki Lewicy, to jak zaufać komuś kto na plakacie przedstawia się jako osoba całkiem nie podobna do siebie. Pani Katarzyno proszę nie wstydzić się lat i wyglądu. Tu jest pani znikomo podobna do siebie i odmłodzona nie tak jak wyglądała kiedyś.

  2
  3

Skomentuj