Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | czwartek, 28 mar, 2024 | komentarzy 7

Dni Mosiny 2024. Kim są główne gwiazdy tegorocznych obchodów? (aktualizacja)

W sobotę, 25 maja rozpoczną się Dni Mosiny 2024. Główny koncert odbędzie się o godzinie 20:30 na rynku w Mosinie. Urząd miejski w Mosinie zaprezentował już plakat imprezy z głównymi gwiazdami tegorocznych obchodów.

Dni Mosiny 2024

Znamy już główne postacie podczas tegorocznych Dni Mosiny. Na scenie głównej, usytuowanej na placu 20 Października w Mosinie, o godz. 19:30 wystąpi artysta kabaretowy Robert Korólczyk. Na zakończenie obchodów, o godzinie 20:30, publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w występie Wojciecha Baranowskiego, znanego również pod pseudonimem BARANOVSKi.

– Dni Mosiny 2024 będą niezapomniane! – poinformował w mediach społecznościowych mosiński magistrat. – Przygotujcie się na dawkę dobrej muzyki, śmiechu i rozrywki! – dodają urzędnicy. Jak dodają pracownicy urzędu, więcej informacji na temat pozostałych wydarzeń, pojawi się w najbliższych dniach.

Aktualizacja 09.05.2024 r.:

Urząd miejski Mosinie udostępnił plakat z głównymi atrakcjami tegorocznych festiwali. Poniżej przedstawiamy dokładny harmonogram Dni Mosiny 2024!

Główne gwiazdy podczas Dni Mosiny 2024. Co o nich wiemy?

W tym roku na scenie wystąpią między innymi artysta BARANOVSKi oraz Robert Korólczyk z programem kabaretowym.

Robert Korólczyk to polski artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny. Współtwórca i lider Kabaretu Młodych Panów. Wcześniej występował w kabaretach DuDu i Nic.

BARANOVSKi, a właściwie Wojciech Baranowski to polski wokalista i pianista pochodzący z Piaseczna.  31 stycznia 2018 r. wydał pierwszy utwór „Mamo”, a miesiąc później – debiutancki singiel „Dym”. Obecnie jednymi z najbardziej znanych piosenek artysty, są utwory „Lubię być z nią” oraz „Czułe miejsce”.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku podczas Dni Mosiny wystąpili Lanberry i Bartek Wrona. Rok wcześniej na mosińskiej scenie koncertowej gościliśmy Andrzeja Piasecznego.

Czekamy, aż urząd miejski opublikuje dokładny program imprezy, w którym poznamy dodatkowe atrakcje Dni Mosiny 2024.

Dni Mosiny 2024 - plakat

Dni Mosiny 2024 – plakat obchodów; grafika: MOK

Baranovski

BARANOVSKi,; źródło facebook

Robert Korólczyk

Robert Korólczyk; źródło: facebook

Plakat Dni Mosiny 2024. Program imprezy (harmonogram)

Dni Mosiny 2024. Program imprezy (harmonogram)

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Kultura i sztuka, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (7)

 • mieszkaniec
  czwartek, 28 mar, 2024, 21:05:43 |

  Czy naprawdę nie ma lepszych terenów na organizacje takich rzeczy jak ciasny rynek w centrum miasta? Już lepszą lokalizacją byłby plac cyrkowo – basenowy.

 • Titanic
  czwartek, 28 mar, 2024, 22:00:36 |

  Gmina tonie w długach, idziemy na dno, a tu proszę -imprezki. Mieszkańcu, raz w roku można przeboleć tego typu wydarzenie

  • Gość
   czwartek, 28 mar, 2024, 22:31:20 |

   Jak się znajdą dwie bańki na skatepark to i na koncerty coś się z podatników wydusi. Później toniemy w błocie ale to już nie ich problem.

  • Mieszkaniec
   piątek, 29 mar, 2024, 14:26:31 |

   za przeproszeniem p… jak potłuczony. Rozumiem, że wg Ciebie, jeśli cała gmina nie będzie miała wszystkich dróg utwardzonych, nie będzie wszędzie chodników i ścieżek rowerowych – to już nic innego nie może być organizowane?

 • Obywatel
  piątek, 29 mar, 2024, 14:08:47 |

  Skoro pracujemy to coś nam się należy, chociażby taki występ. Kto nie chce niech nie przychodzi, będzie luźniej. Kiedyś było: piniedzy nie ma i nie będzie a teraz przynajmniej na coś jest

 • Gość
  poniedziałek, 1 kwi, 2024, 12:43:11 |

  Jak nie ma innych pomysłów to chociaż igrzyska dla ludu. Niech się cieszą.

 • Skalar
  wtorek, 2 kwi, 2024, 22:18:14 |

  Też mi gwiazdy, to już wolałbym po sąsiedzku Małgosię Ostrowską przynajmniej trochę czadu by dała nie mialczenie.

Skomentuj