Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia: niech te święta niosą ze sobą mnóstwo radości, ciepła i nadziei. Niech będą pełne uśmiechu, zdrowia i spokoju, niech przyniosą wiosenny powiew optymizmu.

Wesołego Alleluja oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym życzy redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Festiwal Opowieści Podróżniczych PodróŻyj

PodróŻyj po raz czwarty. Mosina zaprasza na weekend z podróżnikami

W weekend 13 i 14 czerwca Mosina po raz czwarty będzie gospodarzem Festiwalu Opowieści Podróżniczych …

Dodaj komentarz