Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 22 kwi, 2013 |

PAP: Polskie Oskary Sportowe

Polska Agencja Prasowa Patronem Medialnym Konkursu Polskie Oskary Sportowe.

Polskie Oskary Sportowe promują osoby oraz działania, których nie zobaczymy na pierwszych stronach gazet, a są ważną częścią życia lokalnych społeczności i zasługują na wyróżnienie.

PAP

Polska Agencja Prasowa to najstarsza i największa agencja informacyjna działająca w Polsce, skupiająca 250 dziennikarzy i 50 fotoreporterów. Przygotowuje serwisy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z usług Agencji korzystają media oraz instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy. PAP jest jedną z najbardziej poważanych marek medialnych w Polsce, co świadczy o profesjonalnej działalności Agencji. Działalność Polskiej Agencji Prasowej doceniana jest w całym kraju, tym bardziej cieszy fakt, że tak szanowana instytucja podjęła współpracę z Konkursem Polskie Oskary Sportowe, jako Patron Medialny.

Logo PAP - Polska Agencja Prasowa

Konkurs Polskie Oskary Sportowe

Konkurs ma za zadanie wypromować osoby, działania oraz wszelakie formy sportu oraz rekreacji na terenie miasta, gminy czy regionu. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania na arenie krajowej pomysłów, zrealizowanych projektów oraz przedstawienia osób wybitnych, które angażują się w promocję polskiego sportu. Polskie Oskary Sportowe promują osoby oraz działania, których nie zobaczymy na pierwszych stronach gazet, a są ważną częścią życia lokalnych społeczności i zasługują na wyróżnienie.

Aktualnie trwa rekrutacja do konkursu Polskie Oskary Sportowe, która na wniosek wielu osób i instytucji, została wydłużona do 9 maja. Kandydatury można zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej Konkursu www.oskarysportowe.com. Polskie Oskary Sportowe zakończy uroczysta Gala, na którą zostaną zaproszeni wszyscy uczestnicy Konkursu z największą liczbą głosów internautów oraz członkowie Kapituły Konkursu i przedstawiciele patronów. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konkursie.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj