Fotowoltaika dla domu i firm Berdychowski Volkswagen - ID.4 Elektryczny SUV dacia duster 2021
Redakcja GMP | wtorek, 27 Paź, 2015 | komentarze 2

Ubezpieczenie medyczne

O złej jakości polskiej służby zdrowia można pisać praktycznie bez końca. Gdyby zebrać wszystkie zarzuty i narzekania obywateli na ten sektor, powstałaby pewnie olbrzymia księga skarg i zażaleń.


W Polsce każdy pracownik zatrudniony na umowę o pracę lub na umowę zlecenie obowiązkowo musi być ubezpieczony w Narodowym Funduszu Zdrowia. Pozwala to na korzystanie z usług medycznych z placówek służby zdrowia, które mają kontrakty z NFZ. Niestety stan rodzimej służby zdrowia pozostawia sporo do życzenia. Niezadowolenie Polaków z państwowego systemu ochrony zdrowia ma mocne podstawy – według Europejskiego Konsumenckiego Indeksu Zdrowia jesteśmy w ogonku państw Starego Kontynentu. Dostanie się do lekarza specjalisty w ramach NFZ może zająć tygodnie lub nawet miesiące. To ciężki czas wypełniony oczekiwaniem i niepewnością.

Prywatne ubezpieczenie medyczne

Dodatkową opcją ubezpieczenia jest ubezpieczenie prywatne. Prywatna służba zdrowia zapewnia wysokie standardy m.in w zakresie bezpieczeństwa, jakości i efektywności. Prywatne ubezpieczenia medyczne to umowa z towarzystwem ubezpieczeniowym. Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu zapewniany jest dostęp do profesjonalnej, szybkiej i bezgotówkowej opieki medycznej na terenie całego kraju.

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne daje pewność szybkiego leczenia bez oczekiwania w długiej kolejce w ramach świadczeń NFZ. Jest idealnym rozwiązaniem dla pracodawców, którzy pragną zapewnić swoim pracownikom atrakcyjny pakiet socjalny i jednocześnie zadbać o ich szybki powrót do zdrowia i lepszy komfort życia. W ramach ubezpieczenia pacjent ma dostęp do nielimitowanych i bezpłatnych świadczeń zdrowotnych, określonych przez zakres wybranego wariantu ubezpieczenia. Na konsultacje z lekarzami pacjent umawia się telefonicznie, otrzymując precyzyjną informację o terminie wizyty lub przez Internet – za pośrednictwem strony internetowej.
zdrowie

zdrowie

Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie ubezpieczonego. Zakres usług jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Objęci ubezpieczeniem zdrowotnym nie muszą tracić czasu w kolejkach, umawiają się telefonicznie na dogodne terminy wizyt, mają poczucie bezpieczeństwa, zagwarantowane kompleksowym zakresem świadczeń medycznych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.7/10 (Głosujących: 12)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Mariusz
  środa, 28 Paź, 2015, 12:03:45 |

  Wreszcie coś sie dzieje za 120 zł miesięcznie masz dostęp do 24 lekarzy specjalistów w ciągu 5 dni to mniej niż koszt jednej wizyty u Specjalisty Możesz swoje ubezpieczenie mieć za 1 zł miesięcznie JAK? zajrzyj do mnie stronę https://www.facebook.com/S7-Opieka-Medyczna-1579733772240598/?ref=hl

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: 0 (Głosujących: 2)
 • kaśka
  piątek, 30 Paź, 2015, 15:52:26 |

  a dlaczego nigdzie nie napisano, że to reklama? link podany w artykule przekierowuje do konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +2 (Głosujących: 2)

Skomentuj