Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 27 paź, 2015 | 1 Komentarz

Ubezpieczenie medyczne

O złej jakości polskiej służby zdrowia można pisać praktycznie bez końca. Gdyby zebrać wszystkie zarzuty i narzekania obywateli na ten sektor, powstałaby pewnie olbrzymia księga skarg i zażaleń.


W Polsce każdy pracownik zatrudniony na umowę o pracę lub na umowę zlecenie obowiązkowo musi być ubezpieczony w Narodowym Funduszu Zdrowia. Pozwala to na korzystanie z usług medycznych z placówek służby zdrowia, które mają kontrakty z NFZ. Niestety stan rodzimej służby zdrowia pozostawia sporo do życzenia. Niezadowolenie Polaków z państwowego systemu ochrony zdrowia ma mocne podstawy – według Europejskiego Konsumenckiego Indeksu Zdrowia jesteśmy w ogonku państw Starego Kontynentu. Dostanie się do lekarza specjalisty w ramach NFZ może zająć tygodnie lub nawet miesiące. To ciężki czas wypełniony oczekiwaniem i niepewnością.

Prywatne ubezpieczenie medyczne

Dodatkową opcją ubezpieczenia jest ubezpieczenie prywatne. Prywatna służba zdrowia zapewnia wysokie standardy m.in w zakresie bezpieczeństwa, jakości i efektywności. Prywatne ubezpieczenia medyczne to umowa z towarzystwem ubezpieczeniowym. Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu zapewniany jest dostęp do profesjonalnej, szybkiej i bezgotówkowej opieki medycznej na terenie całego kraju.

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne daje pewność szybkiego leczenia bez oczekiwania w długiej kolejce w ramach świadczeń NFZ. Jest idealnym rozwiązaniem dla pracodawców, którzy pragną zapewnić swoim pracownikom atrakcyjny pakiet socjalny i jednocześnie zadbać o ich szybki powrót do zdrowia i lepszy komfort życia. W ramach ubezpieczenia pacjent ma dostęp do nielimitowanych i bezpłatnych świadczeń zdrowotnych, określonych przez zakres wybranego wariantu ubezpieczenia. Na konsultacje z lekarzami pacjent umawia się telefonicznie, otrzymując precyzyjną informację o terminie wizyty lub przez Internet – za pośrednictwem strony internetowej.
zdrowie

zdrowie

Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie ubezpieczonego. Zakres usług jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Objęci ubezpieczeniem zdrowotnym nie muszą tracić czasu w kolejkach, umawiają się telefonicznie na dogodne terminy wizyt, mają poczucie bezpieczeństwa, zagwarantowane kompleksowym zakresem świadczeń medycznych.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • kaśka
    piątek, 30 paź, 2015, 15:52:26 |

    a dlaczego nigdzie nie napisano, że to reklama? link podany w artykule przekierowuje do konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego…

Skomentuj