Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | czwartek, 16 mar, 2017 | 1 Komentarz

„Człowiek musi sobie od czasu do czasu polatać”

„No i jak tam było w tym niebie? (…) Panie, trzeba tam być i zobaczyć. Potęga! Potęga, panie! (…) Piękny jest nasz kraj z lotu ptaka!”. Prezentujemy piękno naszej gminy z zupełnie innej perspektywy.

Wszyscy chyba znamy film „Wniebowzięci” w reżyserii Andrzeja Kondratiuka, ze znakomitymi rolami Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza. I większość chyba zgodzi się ze stwierdzeniem, że miejsca, w których bywamy i żyjemy na co dzień, z góry wyglądają pięknie i zupełnie inaczej.

Gmina Mosina widziana z samolotu zimową porą - Centrum Mosiny, rynek i Kanał Mosiński (zdjęcie lotnicze)

Gmina Mosina widziana z samolotu zimową porą – Centrum Mosiny, rynek i Kanał Mosiński

Na pomysł podziwiania Mosiny i okolic „z lotu ptaka” wpadła znana już nam nie tylko z realizacji projektów architektonicznych pani Renata Szymańska-Obidzińska (z RS Architektura). Nie tylko projektuje, prowadzi warsztaty dla najmłodszych, ale także… lata. Tym razem postanowiła zobaczyć, jak nasza gmina prezentuje się z innej perspektywy.

Gmina Mosina widziana z samolotu zimową porą

Gmina Mosina widziana z samolotu zimową porą

Zdjęcia wykonane podczas lotu pani Renata udostępniła naszej redakcji. Prezentujemy część z nich i przyznajemy – piękny jest nasz kraj z lotu ptaka :) A co Państwo sądzą o walorach naszej gminy?

Mosina widziana z samolotu - na pierwszym tle komin w Mosinie

Mosina widziana z samolotu – na pierwszym tle komin w Mosinie

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Wasze komentarze (1)

  • Mili
    niedziela, 19 mar, 2017, 19:40:01 |

    Piękne widoki. I jest oczywiście Komin

Skomentuj