Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Marta Mrowińska | czwartek, 16 mar, 2017 | 1 Komentarz

„Człowiek musi sobie od czasu do czasu polatać”

„No i jak tam było w tym niebie? (…) Panie, trzeba tam być i zobaczyć. Potęga! Potęga, panie! (…) Piękny jest nasz kraj z lotu ptaka!”. Prezentujemy piękno naszej gminy z zupełnie innej perspektywy.

Wszyscy chyba znamy film „Wniebowzięci” w reżyserii Andrzeja Kondratiuka, ze znakomitymi rolami Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza. I większość chyba zgodzi się ze stwierdzeniem, że miejsca, w których bywamy i żyjemy na co dzień, z góry wyglądają pięknie i zupełnie inaczej.

Na pomysł podziwiania Mosiny i okolic „z lotu ptaka” wpadła znana już nam nie tylko z realizacji projektów architektonicznych pani Renata Szymańska-Obidzińska (z RS Architektura). Nie tylko projektuje, prowadzi warsztaty dla najmłodszych, ale także… lata. Tym razem postanowiła zobaczyć, jak nasza gmina prezentuje się z innej perspektywy.

Zdjęcia wykonane podczas lotu pani Renata udostępniła naszej redakcji. Prezentujemy część z nich i przyznajemy – piękny jest nasz kraj z lotu ptaka :) A co Państwo sądzą o walorach naszej gminy?

Więcej zdjęć na naszym profilu:

https://web.facebook.com/pg/GazetaMP/photos/?tab=album&album_id=1534153019930405

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.9/10 (Głosujących: 19)
Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Wasze komentarze (1)

  • Mili
    niedziela, 19 mar, 2017, 19:40:01 |

    Piękne widoki. I jest oczywiście Komin

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo