Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | czwartek, 1 cze, 2017 | 1 Komentarz

Czerwcowy numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już w sprzedaży!

Czerwiec to miesiąc, w którym rozpoczyna się kalendarzowe lato. To czas najdłuższych dni, ciepłych wieczorów, odpoczynku na łonie natury. Zachęcamy do tego, by zasiąść w cieniu drzewa z filiżanką kawy i oddać się lekturze najnowszego numeru gazety.

Tematów jest sporo. Wszyscy doświadczamy różnego rodzaju utrudnień związanych z modernizacją naszych dróg: zamknięte przejazdy kolejowe, objazdy, tworzące się zwłaszcza w godzinach szczytu korki. Do tego dochodzi nadmierna prędkość, z jaką często kierowcy poruszają się po drogach. W numerze piszemy o otwartym, zorganizowanym proteście mieszkańców Puszczykowa przeciwko natężeniu ruchu pojazdów ciężarowych.

Wszyscy wiemy, jak ważna jest dbałość o zdrowie. Niestety, tempo życia, stres, złe odżywianie i wiele innych szkodliwych czynników wpływają na to, że coraz więcej osób zapada na udar mózgu. Szybka rehabilitacja zwiększa szanse na powrót do sprawności, nie zawsze jednak łatwo ją znaleźć – my proponujemy jedno z miejsc, gdzie można uzyskać fachową pomoc.

Czerwcowe numery Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

Czerwcowe numery Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

Troska o zdrowie często kojarzy nam się z wizytą w aptece. W numerze zwracamy uwagę na kilka ważnych aspektów związanych z rynkiem farmaceutycznym, odpowiadamy na pytania dotyczące pracy aptek, kupowania leków i suplementów diety, a także – wyjaśniamy, dlaczego apteka jest miejscem szczególnym i czym różni się od zwykłego sklepu, gdzie także można kupić leki.

Zbliżające się lato sprzyja aktywności – przedstawiamy relacje z ważniejszych sportowych wydarzeń w naszej gminie, a także zapowiadamy kolejne imprezy i – zapraszamy na trybuny. Dlaczego? O tym opowie Państwu nowy trener KS 1920 Mosina :)

Nie zapominamy o miłośnikach przyrządzania napojów i potraw z darów natury, a także wszystkich, którzy lubią rozmowy o pogodzie – zapraszamy do naszych stałych kącików. Jak zwykle, cenne wskazówki znajdą tam także zwolennicy „czterech kółek”.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z pięknej, czerwcowej pogody, sprzyjającej wycieczkom i spacerom po okolicy. Życzymy Państwu dobrego, przedwakacyjnego czasu oraz miłej lektury najnowszego numeru gazety – od dziś czerwcowe wydanie można kupić w stałych punktach sprzedaży i w siedzibie redakcji.

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Wasze komentarze (1)

  • Jm
    wtorek, 6 cze, 2017, 7:41:40 |

    Jak zwykle świetny numer. Polecam

Skomentuj