Redakcja GMP | czwartek, 22 Lis, 2018 | komentarzy 12

🚆 Śmiertelne potrącenie w Pecnej na trasie Mosina – Czempiń

Potrącenie ze skutkiem śmiertelnym. Dzisiaj (22.11.2018 r.) około godziny siedemnastej pociąg potrącił 33-letnią kobietę, która znajdowała się na torach. Na miejscu pracuje straż pożarna, policja i prokurator.

Do wypadku doszło na trasie kolejowe Czempiń – Mosina na wysokości stacji Iłowiec w Pecnej. Pociągi poruszają się po jednym torze, co powoduje opóźnienia w kursach na trasie Poznań – Wrocław. Utrudnienia mogą potrwać do godziny dwudziestej.

strażacy na miejscu zdarzenia fot. OSP Nowinki

strażacy na miejscu zdarzenia fot. OSP Nowinki

Śmiertelne potrącenie na trasie Mosina - Czempiń

Śmiertelne potrącenie na trasie Mosina – Czempiń

– Dla podróżnych, którzy jechali tym pociągiem, zorganizowano transport zastępczy. Podstawiony zostanie nowy pociąg – informuje Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.1/10 (Głosujących: 8)
🚆 Śmiertelne potrącenie w Pecnej na trasie Mosina - Czempiń, 9.1 out of 10 based on 8 ratings

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Komentarze (12)

  • Gość
    czwartek, 22 Lis, 2018, 19:32:57 |

    Dlaczego weszła na tory???młoda kobieta szkoda miała całe życie

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +14 (Głosujących: 16)
  • Marcin
    czwartek, 22 Lis, 2018, 20:10:03 |

    Gdzieś coś słyszałem, że co 3 dni samobójca na torach utrudnia życie setkom ludzi.
    Smutne, ale w czasach gdzie na portalu pasażera można śledzić opóźnienia ponad 200minut opatrzone komunikatem wypadek z udziałem osób trzecich to wszystko jasne.
    Szkoda słów.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +8 (Głosujących: 8)
  • Mag
    czwartek, 22 Lis, 2018, 21:37:32 |

    Masakra, szkoda dziewczyny. Listopad i sezon depresji zbiera swoje żniwa

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +9 (Głosujących: 11)
  • Gość
    sobota, 24 Lis, 2018, 21:12:43 |

    Zgadzam się szkoda dziewczyny.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +6 (Głosujących: 8)
  • Ola
    sobota, 24 Lis, 2018, 21:24:26 |

    Gdzie byli najbliżsi , najlepiej zamieść pod dywan, dramat w 4 ścianach , potrzebowała pomocy ….!!!!!!!!!

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 9)
    • Gość
      niedziela, 25 Lis, 2018, 23:06:14 |

      a znałaś tych ludzi że oceniasz? takie masz bogate doświadczenie życiowe, ze udawało ci się członkować najbliższej rodziny od myśli samobójczych ( o ile to samobójstwo było) ratować? ignorancją mi tu zajechało

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: +6 (Głosujących: 8)
      • Gość
        poniedziałek, 26 Lis, 2018, 0:26:06 |

        “członków” a nie “członkować” miało być

        VA:F [1.9.22_1171]
        Popularność: +4 (Głosujących: 4)
  • ania
    sobota, 24 Lis, 2018, 21:52:39 |

    może i tak, super babka, uśmiechnięta i nie wiadomo tak do końca czy to naprawdę samobójstwo

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +6 (Głosujących: 6)
  • poniedziałek, 26 Lis, 2018, 16:30:04 |

    Znałem dziewczynę z widzenia uśmiechnięta ale bardzo pracowita nie raz widzałem Ją w wielkiej maszynie rolniczej typu traktor albo coś większego pracowała na polu szkoda szkoda szkoda źe nie znalazła pomocy u osób trzecich

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +4 (Głosujących: 6)
  • Quba
    poniedziałek, 26 Lis, 2018, 19:08:54 |

    Poznałem Ją gdy chodziła jeszcze do podstawówki. Mieliśmy kontakt praktycznie do teraz. Bardzo wysoko Ją ceniłem i lubiłem. Za uśmiech, pracowitość i życzliwość. Czegoś zabrakło…
    Brakuje słów. Nie mogę się pozbierać.

    Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie. Niech spoczywa w spokoju wiecznym.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +4 (Głosujących: 6)
  • Xx
    środa, 28 Lis, 2018, 21:27:18 |

    To nie depresja tylko mąż idiota, który miał kochankę

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 5)
    • Baca
      czwartek, 29 Lis, 2018, 15:26:34 |

      To jak widzisz depresja znikąd się nie bierze.

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: -1 (Głosujących: 1)