Wypadek na trasie kolejowej Mosina-Czempiń. Pociąg śmiertelnie potrącił pieszego

Około godziny 18 w poniedziałek pociąg Intercity „Mamry” śmiertelnie potrącił pieszego. Podróżnych czekają utrudnienia.

Jak poinformował portal „Linia kolejowa E59: Poznań-Leszno” pociąg relacji Wrocław Główny-Białystok śmiertelnie potrącił pieszego. Zdarzenie miało miejsce w okolicach stacji kolejowej Drużyna.

Na miejsce jedzie już policja i prokurator. Do zdarzenia rozdysponowane zostały także jednostki mosińskiej straży pożarnej. Ruch pociągów odbywa się jednym torem. Podróżni muszą liczyć się z utrudnieniami i opóźnieniami w kursowaniu składów na odcinku Poznań – Leszno.

Autor Wojtek Pierzchalski

Sprawdź również

Kontrole szamb i przydomowych oczyszczalni w gminie Mosina. Harmonogram do 2028 roku

W gminie Mosina rozpocznie się kilkuletni program kontroli zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków. Kontrole …

3 komentarze

  1. Ten pociąg nie był relacji Wrocław Białystok lecz odwrotnie. Pociąg z Poznania wyjechał z 8 minutowym opóźnieniem w kierunku Wrocławia. Pociąg osobowy który jechał za ICC zabierał podróżnych.
    Proszę o rzetelną informację A nie z błędami.

  2. Dokładnie relacja Białystok Wrocław jechałam tym pociągiem.Myślalam że napiszą coś więcej.

Dodaj komentarz