Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | poniedziałek, 2 gru, 2019 | komentarze 2

🥁 „Szczęśliwi ci, którzy mają w sercu muzykę”

W minioną sobotę tj. 30 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu jam session Dżem w stołówce. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia, gdzie udało nam się uchwycić kilka chwil. Tym razem dodatkowo młodych muzyków wspierał Piotr Milewski. Wprowadził wszystkich w świat rytmiki wystukując dźwięki na swoim cajonie.

Dżem w stołówce

Młodzież grająca na gitarach, perkusji i klawiszach, dzieci tworzące rytm tzw. przeszkadzajkami i oczywiście zasłuchani rodzice. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mieliśmy również okazję posłuchać młodego zespołu Dark Shadow bo Dżem w stołówce to nie tylko wspólne muzykowanie ale także wspieranie i tworzenie młodych zespołów oraz pomoc w nagrywaniu pierwszych projektów.

Organizatorom zależy na tym aby wszyscy, którzy chcą stworzyć coś własnego i niepowtarzalnego dostali maksimum wsparcia tak potrzebnego na początku drogi, którą musi przejść każdy młody zespół. Dobre instrumenty i ludzie, którzy z chęcią pomogą młodzieży w spełnianiu ich muzycznych marzeń to na pewno ciekawy punkt wśród mosińskich projektów. Mamy nadzieję, że będzie dalej rósł w siłę i zrzeszał coraz większą grupę muzyków tworząc coraz to nowe pomysły. Jeżeli masz w sercu muzykę, chcesz poznać ludzi czujących to samo i się rozwijać lub po prostu sobie pograć to przyjdź na następne spotkanie 14 grudnia o godzinie 16.

Głównymi organizatorami są: Dawid Nowak, Patryk Wiliński, Hubert Gajewski, Hania Piasna, Weronika Banach, Aleksandra Szklarz, Hubert Przybył, Arek Przybył, Jagna Kałuzińska, Antoni Nieckarz, Wiktor Selke, Piotr Selke + osoby i instytucje wspierające takie jak SP1, SP2, Zespół Szkół Krosno, SP Pod Lipami, Via Artis i wiele innych.

Ewa Kazimierska

Tomasz Kaczmarek

Piotr Milewski

Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1

Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1

Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1

"Dżem na stołówce" w SP nr 1 w Mosinie

„Dżem na stołówce” w SP nr 1 w Mosinie – pierwsza edycja

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 5)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Audycja radiowa, Kultura i sztuka, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Gość
  poniedziałek, 2 gru, 2019, 19:31:37 |

  Cudowna inicjatywa.Dzieci bardzo muzykalne i rozradowane.Polecam !

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +4 (Głosujących: 4)
 • Krzysztof
  czwartek, 5 gru, 2019, 9:14:06 |

  Oby więcej takich. Aż miło się patrzyło jak dzieciaki oddawały się muzycznej pasji.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +2 (Głosujących: 2)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo