Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 2 gru, 2019 | komentarze 2

„Szczęśliwi ci, którzy mają w sercu muzykę”

W minioną sobotę tj. 30 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu jam session Dżem w stołówce. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia, gdzie udało nam się uchwycić kilka chwil. Tym razem dodatkowo młodych muzyków wspierał Piotr Milewski. Wprowadził wszystkich w świat rytmiki wystukując dźwięki na swoim cajonie.

Dżem w stołówce

Młodzież grająca na gitarach, perkusji i klawiszach, dzieci tworzące rytm tzw. przeszkadzajkami i oczywiście zasłuchani rodzice. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mieliśmy również okazję posłuchać młodego zespołu Dark Shadow bo Dżem w stołówce to nie tylko wspólne muzykowanie ale także wspieranie i tworzenie młodych zespołów oraz pomoc w nagrywaniu pierwszych projektów.

Organizatorom zależy na tym aby wszyscy, którzy chcą stworzyć coś własnego i niepowtarzalnego dostali maksimum wsparcia tak potrzebnego na początku drogi, którą musi przejść każdy młody zespół. Dobre instrumenty i ludzie, którzy z chęcią pomogą młodzieży w spełnianiu ich muzycznych marzeń to na pewno ciekawy punkt wśród mosińskich projektów. Mamy nadzieję, że będzie dalej rósł w siłę i zrzeszał coraz większą grupę muzyków tworząc coraz to nowe pomysły. Jeżeli masz w sercu muzykę, chcesz poznać ludzi czujących to samo i się rozwijać lub po prostu sobie pograć to przyjdź na następne spotkanie 14 grudnia o godzinie 16.

Głównymi organizatorami są: Dawid Nowak, Patryk Wiliński, Hubert Gajewski, Hania Piasna, Weronika Banach, Aleksandra Szklarz, Hubert Przybył, Arek Przybył, Jagna Kałuzińska, Antoni Nieckarz, Wiktor Selke, Piotr Selke + osoby i instytucje wspierające takie jak SP1, SP2, Zespół Szkół Krosno, SP Pod Lipami, Via Artis i wiele innych.

Ewa Kazimierska

Tomasz Kaczmarek

Piotr Milewski

Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1

Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1

Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1 Dżem w stołówce - Szkoła Podstawowa nr 1

"Dżem na stołówce" w SP nr 1 w Mosinie

„Dżem na stołówce” w SP nr 1 w Mosinie – pierwsza edycja

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Gość
    poniedziałek, 2 gru, 2019, 19:31:37 |

    Cudowna inicjatywa.Dzieci bardzo muzykalne i rozradowane.Polecam !

  • Krzysztof
    czwartek, 5 gru, 2019, 9:14:06 |

    Oby więcej takich. Aż miło się patrzyło jak dzieciaki oddawały się muzycznej pasji.

Skomentuj