Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Ewa Kazimierska | piątek, 7 lut, 2020 |

Walentynkowy Rajd Automobilklubu Delegatura Mosina

16 lutego 2020 br. odbędzie się XVI Rajd Walentynkowy, którego organizatorem jest Automobilklub Delegatura Mosina. Działacze AW Mosina zadbali o to, żeby rajd był dopracowany w każdym szczególe i nie było czasu na nudę.  Dokładnie przemyślano każdy punkt programu. Uczestnicy będą mieli do pokonania dwa odcinki, na trasie których czekają na nich różne zadania. Impreza rozpoczyna się na Targowisku próbą sprawnościową SZ, czyli przejazdem pomiędzy słupkami wyznaczoną trasą na czas. Potem zwolennicy map i punktacji w PSMO ruszą pokonać pierwszy odcinek trasy w Mosinie. Pozostali zwiedzą podobną drogę, ale przy pomocy ,,strzałkowej nawigacji”. Po przejechaniu obydwóch tras zostanie wyłoniony najlepszy kierowca rajdu. Następnie przyjdzie czas na bardziej romantyczną część imprezy. Nazwa rajdu zobowiązuje!

rajd walentynkowy

Trasa rajdu

Po zakończeniu trasy Uczestnicy wybiorą się w dalszą, prawie 70 km drogę, podczas której odwiedzą wiele urokliwych miejsc. Wielkopolskie krajobrazy i romantyczne miejsca w towarzystwie walentynkowego klimatu.  Nasza okolica kryje przecież wiele takich ,,perełek” z duszą. Będzie to z pewnością niezapomniana wyprawa szczególnie dla zakochanych kierowców.

rajd walentynkowy

Rajd to również doskonała okazja do pomocy potrzebującym. Już na samym początku będzie można wziąć udział w konkursie na największą ilość zebranych nakrętek. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rehabilitację małego Marcelka ,który jest bardzo wesołym chłopcem i czeka na naszą pomoc. Nakrętki można przynosić wcześniej do trzech punktów. Mosina, ul.Reymonta 4, Luboń, Hurtownia ELMAR oraz do Gabinetu Kosmetycznego ,,Elegantka” w Mosinie.

W rajdzie udział może wziąć każdy kto chce spróbować swoich sił za kółkiem. Zapisy trwają na stronie klubu a wszystkie potrzebne informacje możemy znaleźć na facebookowym profilu AW Mosina. Zapraszamy wszystkich chętnych kierowców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i życzymy Uczestnikom szerokiej drogi!

logo AW Mosina

Skomentuj