Black Friday - Stary Browar Poznań Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | niedziela, 20 cze, 2021 |

[Aktualizacja] Zaginęła 15 letnia Weronika

Aktualizacja: Dzięki sprawnej akcji służb oraz mieszkańców zaginiona odnalazła się cała i zdrowa.

Weronika [nazwisko usunięte], mieszkanka Mosiny wyszła z domu przy ul. Morelowej w Mosinie. Ostatni raz widziana na osiedlu Olszynka w Krośnie. Ubrana była w czarnoszare krótkie spodenki, beżową bluzkę z krótkim rękawem przed pępek oraz czarne adidasy marki New Balance. Dziewczyna ma 178 cm wzrostu.

Zaniepokojona rodzina zaginionej nastolatki poinformowała o zaginięciu Policję oraz Straż Miejską. Jak dodają bliscy, z zaginioną może przebywać 16 letni chłopak, Maciej [nazwisko usunięte] (więcej w odnośniku).

Według aplikacji Snapchat, ostatnie logowanie jej telefonu było dnia 20 czerwca około godziny 13 lub 14 na dworcu kolejowym w Czempiniu.

Rysopis:

  • Wzrost ok 176 cm
  • Budowa ciała: bardzo szczupła
  • Kolor włosów: ciemny blond, delikatnie pofarbowane na niebiesko, kolor wyszedł trochę zielonkawy i przy rozpuszczonych włosach słabo widoczny
  • Kolor oczu: zielono-brązowe

Każdego kto od chwili zaginięcia widział Weronikę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu prosimy o kontakt z mosińską Policją tel. 500 107 120 (KP Mosina ul. Kolejowa 13a), numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z rodziną: 884 840 298 oraz 882 005 910.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo