Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen Ogródki w Starym Browarze w Poznaniu Berdychowski VW - T-Roc
Redakcja GMP | czwartek, 27 kwi, 2023 | komentarze 4

Dni Puszczykowa 2023. Wystąpią Eleni i Anna Rusowicz

Obchody Dni Puszczykowa odbędą się w dniach 16-18 czerwca 2023 roku. Będą to wyjątkowe wydarzenia dla mieszkańców i turystów odwiedzających nasze urocze miasteczko. Na scenie nie zabraknie gwiazd wielkiego formatu.

Dni Puszczykowa to doskonała okazja do celebrowania historii, kultury i dziedzictwa miasta oraz do zacieśnienia relacji wśród lokalnej społeczności. W tym roku wydarzenie obfitować będzie w liczne atrakcje w tym koncerty, wystawy czy warsztaty, które przyciągają tłumy zwiedzających.

Będzie okazja do podziwiania dzieł lokalnych artystów, którzy zaprezentują swoje prace podczas obchodów. Będą również organizowane warsztaty i zajęcia dla dzieci, które  będą mogły rozwijać swoje zainteresowania artystyczne, a także spotkania z przedstawicielami lokalnych instytucji kultury i organizacji non-profit. Jak co roku, nie braknie również atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Ponadto każdy będzie mógł skosztować tradycyjnych, lokalnych przysmaków. Podczas obchodów zostanie rozegrany turniej brydżowy, a także będzie można wziąć udział w spływie kajakowym.

Dzisiaj zostały oficjalnie ogłoszone gwiazdy, jakie wystąpią na scenie podczas tegorocznych obchodów. Będą to piosenkarki: Eleni, artystka dobrze znana w naszym regionie oraz Anna Rusowicz, córka legendarnej pary muzyków z PRL-u, Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy.

Dni Puszczykowa to idealna okazja, aby doświadczyć lokalnej kultury, poznawać ludzi i cieszyć się atmosferą miasta. Warto wziąć udział w tych wyjątkowych wydarzeniach i przekonać się samemu, dlaczego Puszczykowo to tak piękne miejsce do życia i odwiedzenia.

Obchody odbędą się w dniach 16-18.06.2023 r. na terenie przy hali widowiskowo-sportowej na ulicy Podgórnej 21 w Puszczykowie (wejście od strony ul. Poznańskiej).

Wkrótce oficjalny plakat i program Dni Puszczykowa 2023.

Dni Puszczykowa 2023 - Eleni i Anna Rusowicz

Dni Puszczykowa 2023 – Eleni i Anna Rusowicz

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Kultura i sztuka, Puszczykowo

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (4)

 • Gość
  czwartek, 27 kwi, 2023, 16:14:18 |

  Gwiazdy na Dni Puszczykowa już ogłoszone,a co z Mosiną, gdzie Mosina ma wcześniej swoje obchody ?

  17
  2
 • Mosiniak
  czwartek, 27 kwi, 2023, 22:29:45 |

  Burmistrz Mosiny zajęty za bardzo robieniem sobie selfi. Przykre…

  13
  9
  • Gość
   piątek, 28 kwi, 2023, 11:39:30 |

   kwiatki sadzi p.BURMISTRZ

   4
   4
 • Gość
  piątek, 28 kwi, 2023, 6:56:40 |

  W Mosinie TW Edward będzie śpiewał przeboje Elvisa.

  12
  2

Skomentuj